Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

Detail bytu 123

 • Jednotka

  123

 • Dispozice

  3+kk

 • Podlaží

  2

 • Podlahová plocha

  91,5 M2

 • Orientace

  Z

 • K nastěhování

  4Q/2023

 • Cena vč. DPH

  15 986 803 Kč

 • Cena vč. DPH 90/10*

  15 010 579 Kč

 • Zvýhodnění

  976 224 Kč

 • Stav

  Volný

 • Místnosti

 • Zádveří (123.01a)

  7,1 M2

 • Chodba (123.01b)

  7,5 M2

 • Pokoj s kuchyňským koutem (123.02)

  29,6 M2

 • Pokoj (123.03)

  17,6 M2

 • Pokoj (123.04)

  14,5 M2

 • Koupelna (123.05)

  4,4 M2

 • WC (123.06)

  1,7 M2

 • Komora (123.07)

  3,6 M2

 • Obytná plocha bytu

  86,0 M2

 • Příslušenství

 • Lodžie

  7,8 M2

 • Svislé konstrukce

  5,5 M2

 • Plocha bytu

 • Obytná plocha bytu

  86,0 M2

 • Podlahová plocha bytu

  91,5 M2

Situace

Popis bytu 123

Západně orientovaný prostorný byt 3+kk o celkové rozloze přesahující 90 m2 zaujme dostatkem prostoru a vzdušnosti ve všech obytných místnostech i velkorysou lodžií. Byt je umístěn ve druhém nadzemním podlaží bytového domu. Srdcem bytu je velkorysý obývací pokoj s prostorným kuchyňským koutem a možností umístění velkého rodinného stolu. Prostorná ložnice umožňuje pohodlně umístit i pracovní stůl a stejně jako z obývacího pokoje z ní vede přímý vstup na lodžii.

Byt nabízí velké množství úložných prostor, a to jak v zádveří vstupu, tak v prostorné chodbě či komoře, kde je zároveň připraveno napojení pračky. Dětský pokoj umožní pohodlné umístění dvou lůžek i pracovních stolů. Koupelna je vybavena vanou a dvěma umyvadly, toaleta s dalším umyvadlem je umístěna samostatně. Byt je ideální volbou pro rodiny a náročné páry, které plánují rodinu či potřebují dostatek prostoru i místo pro home office.
BENEFIT: Prostorný byt s velkorysou lodžií, vanou a dostatkem soukromí.
TIP: Ideální pro rodiny nebo náročné páry, které potřebují dostatek prostoru a soukromí i místo pro home office.

Podobné byty

 • 133

 • Dispozice

  3+kk

 • Podlahová plocha

  90,5 M2

 • Cena vč. DPH

  16 121 020 Kč

detail
 • 143

 • Dispozice

  3+kk

 • Podlahová plocha

  90,6 M2

 • Cena vč. DPH

  16 291 660 Kč

detail
 • 153

 • Dispozice

  3+kk

 • Podlahová plocha

  90,6 M2

 • Cena vč. DPH

  16 478 036 Kč

detail

Financování

Jeden byt, několik scénářů financování

Víme, že koupě bytu je složitý a náročný proces. Při financování nového bydlení se vám snažíme vyjít maximálně vstříc. I proto vám naši prodejci připraví splátkový kalendář ušitý přímo na míru. Přeběžně jsme připravili nejpoužívanější doporučené varianty financování: 90/10 (zvýhodnění oproti běžnému kalendáři výše), STANDARD (pouze vlastními zdroji v určených termínech kopírující průběh výstavby), HYPO (využití bankovního úvěru) a INDIVIDUAL (15/85).

Více o financování

U projektu LIHOVAR Smíchov nově umožňujeme financovat koupi bytu prostřednictvím variabilního splátkového kalendáře STANDARD PROFIT, který vám prodejci připraví na míru. Tato varianta vám pomůže snížit cenu bytu. Některé varianty pravidelných splátek totiž umožní uhradit finančními prostředky nad rámec běžného splátkového kalendáře, tyto mimořádné prostředky zúročíme a ponížíme o to kupní cenu. Zavolejte nám a nechte si spočítat vlastní nejvýhodnější financování vybraného bytu.

Hypoteční kalkulačka

Spočítejte si orientační výši měsíční splátky hypotéky dle doby splácení nebo dobu splácení dle vašeho disponibilního rozpočtu. Pro přesné výpočty doporučujeme kontaktovat naše spolupracující banky.

%
%
let
%

Standardy projektu a bytů,
parkování a sklepy

Standardy

Nejen na úrovni exteriérů jsme se zaměřili na detail a kvalitu provedení. To jsou ty hlavní atributy bydlení, které budoucí obyvatelé zejména ocení. Příklad standardů, které můžete v rámci projektu LIHOVAR Smíchov očekávat: tepelně izolační trojsklo s hliníkovým rámem oken, které disponuje vynikající akustickou izolací. Bezpečnostní protipožární dveře (třída 3) šířky 900 mm a výšky 2 100 mm zajišťují vstupní bezpečnost bytu. Díky plným interiérovým dveřím výšky 2 100 mm, které jsou bezfalcové a vybavené magnetickými střelkami a designovým kováním dosáhnete interiérové čistoty. Kombinace lepené dřevěné nebo vinylové podlahy a podlahovému vytápění se postará o tepelný pocit pohody.

více o standardech

Lokální vzuchotechnika zajišťuje větrání bytu včetně rekuperace tepla, v nejvyšších podlažích navíc příprava pro osazení vzduchotechnických jednotek. Většina technologických prvků standardů je integrovatelná do inteligentního ovládání domácnosti včetně přípravy pro venkovní žaluzie, kterou lze napojit na domovní meteostanici. Koupelna i toaleta mají atraktivní design, který kombinuje prvky geometrie a elegance a je vybavena velkoformátovými obklady a zařizovacími předměty předních světových výrobců.

Sklepy a parkování

Sklepy se v projektu nacházejí ve společných podzemních podlaží. Velikosti sklepů jsou variabilní a cena sklepů není součástí ceny bytu. Garážová stání je možné dokoupit společně s bytem (některá garážová stání jsou pevně přidělena k vybraným bytům a je nutné je zakoupit společně) a jejich cena není součástí ceny bytu. Pro více informací o výběru sklepa nebo potřeb parkování nás neváhejte kontaktovat.

Exteriérové vizualizace I. etapa

L

Lihovar Smíchov

Lihovar je ojedinělý projekt, který s respektem k minulosti a odvahou k budoucnosti vdechne nový život Smíchovu. Unikátní rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabídne ve třech etapách více než 550 bytů s dispozicemi od malých 1+kk až po luxusní velkorysé 5+kk se střešní terasou a vířivkou. Zelené střechy Lihovaru budou přístupné všem obyvatelům, a kromě úchvatných výhledů nabídnou i zelený park s lavičkami a herními prvky pro děti, místa na grilování či venkovní kuchyň. Právě střechy se tak stanou místem pro relax od starostí všedních dnů.

Lihovar, to je neobyčejný koncept bydlení, které není „pouhým“ obytným prostorem, ale každodenním zážitkem. V areálu najde své místo pětipatrová galerie, eventový prostor pro kulturní akce i vlastní velkorysý foodmarket, který nabídne autentickou světovou gastronomii. Součástí areálu bude i zelený vnitroblok s dětskými herními prvky, mateřská škola, supermarket a drogistický řetězec i lokální obchůdky či kavárny a bistra. Lihovar není jen bydlení, ale místo, které otevře dveře zážitkům a snům.

Spirit of Smíchov.
Vdechneme nový život
industriální čtvrti.
1

1. etapa

2021-2023

Rezidence a retail

Právě probíhá výstavba.
245 bytů k prodeji.

Vybrat byt v ceníku

2

2. etapa

Bude upřesněno

Rezidence a food court

121 bytů k pronájmu 2 000 m2 retailových ploch.
Právě probíhá
příprava projektu.

3

3. etapa

Bude upřesněno

Rezidence a retail

194 bytů k prodeji i pronájmu, 2 300 m2 retailových ploch.
Právě probíhá
příprava projektu.

0

0. etapa

2021-2022

Umělecká galerie

Rekonstrukce historické varny. Právě probíhají dokončovací práce. Prohlédnout varnu

Smíchov, Praha 5

Nový bytový areál vyrůstá v místě původního Lihovaru Fischl a synové. V blízkosti najdete dostatečnou nabídku místní občanské vybavenosti. Nechybí zde mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.

Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. V blízkosti areálu se taky nachází přívoz, který vás přenese na Veslařský ostrov. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Prodejní centrum

Trigema Projekt Smíchov s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 01785451
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 333207

Explora Business Centre - budova Jupiter
Bucharova 2641/14,
158 00 Praha 5

Od 23. prosince 2022 do 1. ledna 2023 jsme z důvodu celofiremní dovolené opustili naše prodejní centrum. Naši prodejci jsou ovšem dostupni online nebo na telefonu, proto nás neváhejte kontaktovat i v tomto období. Osobně vás opět rádi přivítáme v našem showroomu od 2. ledna 2022.


Prodejní tým
developerských projektů
739 588 618
prodej@trigema.cz

Prohlášení a podmínky

Postup koupě a uzavírání Rezervační smlouvy, vysvětlení pojmů a informace pro spotřebitele

Seznamte se s:

Další

Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na této stránce jsou pouze informativní povahy. Vizualizace, grafické zobrazení a obsahové popisy netvoří přesnou předlohu realizace stavby projektu nebo bytů a představují pouze orientační zobrazení, které může v budoucnu podléhat změnám.

Za závazný podklad realizace je považována výhradně smluvní dokumentace. Informace zobrazené na této stránce nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených produktů nebo služeb je vázáno na splnění dalších podmínek, které Vám ochotně sdělíme v našem prodejním centru.

Podlahová plocha bytu je vypočtena dle platných právních předpisů (nařízení vlády č. 366/2013 Sb.). Celková cena obsahuje cenu za byt, pokud není uvedeno jinak, případnou cenu zahrady, terasy, lodžie či balkonu včetně sazby DPH platné ke dni prodeje. Cena bytu neobsahuje cenu garáže a sklepa. Kalkulace hypoteční splátky je pouze orientační.

Kuchyňská linka, elektrické spotřebiče ani nábytek a bytové doplňky, zobrazené v ilustrativním půdorysu bytu, nejsou součástí ceny bytu. Rozmístění nábytku je pouze ilustrativní. Výměry jednotlivých místností jsou převzaty z projektové dokumentace.

Vznikne-li v budoucnu mezi kupujícím a prodávajícím spotřebitelský spor, je mimosoudním řešením takového sporu pověřena Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).