Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

Často kladené otázky (FAQ)

Níže naleznete stručný přehled dotazů a rychlých odpovědí, které opakovaně dostáváme při prodeji našich developerských projektů. Nenalezli jste odpověď právě na vaši otázku? Položte nám ji přímo. Využít můžete telefonní číslo 800 340 350 nebo kontaktní formulář.

Byty

Kolik bytů je součástí projektu?

Součástí projektu je více než 550 bytových jednotek. V první fázi prodeje jsou součástí dostupné nabídky byty v objektech 1 - 7. Najít byt můžete prostřednictvím jednoduchého interaktivního vyhledavače nebo ceníku bytů.

Jaké dispozice projekt nabízí?

V projektu najdete všechny typy bytových jednotek, od malometrážních 1+kk až po velké byty 4+kk. Téměř všechny byty jsou vybaveny terasou, balkónem nebo lodžií. Je zde také možné zakoupit dva byty umístěné vedle sebe. Ty jsou v nabídce označeny jako moduly. Tyto dva byty je možné díky velmi jednoduché stavební úpravě navzájem propojit. Najít preferovanou dispozici můžete v ceníku.

Co znamená označení "Modul"?

Modulem označujeme ty dispozice, které ve svém návrhu počítají s jednoduchou stavební úpravou, aby bylo možné daný byt propojit s bytem sousedním. Moduly jsou v ceníku označeny ikonou "M". V popisu bytu naleznete i konkrétní byt, se kterým je možné Modul propojit. Dané místo, určené pro tuto stavební úpravu je v půdorysu označeno žlutým symbolem. Více informací o modulových bytech naleznete na stránce Moduly.

Jaká je cena bytových jednotek?

Průměrná cena respektuje vývoj trhu v dané lokalitě, stejně tak jako kvalitní standard bydlení, který vychází z technologického vybavení samotného domu i konkrétních bytů. Díky dlouhodobému sledování vývoje trhu můžeme deklarovat, že tato se pohybuje těsně okolo průměru, který se v tuto chvíli na území města Praha vyskytuje. Přesvědčit se můžete například na agregátoru nových nemovitostí www.flatzone.cz

Kompletní ceník naleznete zde.

Kdy bude projekt dokončený a na kdy můžu plánovat stěhování?

Výstavba byla zahájena v srpnu 2021, aktuálně již probíhají terénní úpravy staveniště. Dokončení všech tří etap projektu se předpokládá v zimě 2025. Následně budou byty připraveny k předání novým vlastníkům. Aktuální harmonogram je k nalezení na stránce O projektu.

Budou v domě také komerční prostory (obchody, služby)?

Retailové prostory jsou součástí projektu. Celý areál je koncipován jako místo setkávání a kultury a jeho ambicí je stát se společenským srdcem celého Smíchova. I proto bude areál nabízet bohatou zeleň, soukromý vnitroblok s relaxační zónou i jižanskou prosluněnou atmosféru foodmarketů a kaváren.

Standard

Je v projektu možný výběr z kvalitativního standardu?

Společnost Trigema si stojí za kvalitou svých staveb. Aby bylo možné zajistit její udržitelnost a dodržet plánovaný harmonogram, neumožňujeme klientům realizaci klientských změn, mající vliv na změnu projektu, či jeho dílčích částí.

Klientům umožňujeme výběr z různých dekorů interiérových dveří, podlah, obkladů a dlažeb při zachování vybrané modelové řady. Vše od špičkových dodavatelů s garancí kvalitního produktu. Výpis kvalitativního standardu naleznete na stránce Standardy.

Lokalita

Jaká je občanská vybavenost v okolí projektu? (Kde je nejbližší škola, školka, zastávka MHD atp.)?

Přímo v blízkosti domu se nachází zastávka MHD „Lihovar“. Do 10 minut se dostanete do širšího centra Prahy (zastávka Anděl). V blízkosti se taky nachází několik škol (např. Základní škola Pod Žvahovem) a školek ( např. Mateřská škola Hlubočepy).

V případě využití soukromého dopravního prostředku je dalším pozitivním aspektem umístění projektu rychlá dostupnost na Městský okruh a výskyt čerpací stanice Shell v blízkém okolí (Strakonická ul.). Více informací na stránce Lokalita.

Nebude náš klid a soukromí narušovat okolní doprava?

Projekt má většinu bytů orientovaných do klidného vnitrobloku. Argument, který hraje ve prospěch eliminace okolních ruchů jsou kvalitní okenní trojskla.

Po nastěhování

Jaké jsou předpokládané náklady na provoz bytu?

Vzhledem ke zkušenostem z minulých projektů dokážeme již nyní říci, že měsíční náklady na provoz bytu se v počátcích užívání pohybují okolo 55,- Kč/m2. Tato částka obsahuje zejména náklady na vytápění, elektřinu, vodu a drobné náklady jako úklid a elektřina společných prostor, provoz výtahu, pojištění domu, správa nemovitosti a další. Zcela přesné vyčíslení je však vždy známo krátce po kolaudaci jednotlivých bytů v rámci měsíčního rozpisu plateb. Toto vyčíslení odpovídá aktuálnímu stavu každé sledované bytové jednotky.

Jaká je záruka na bytovou jednotku a jak budu moct uplatnit případnou reklamaci?

Běžná záruční doba je 24 měsíců. Trigema si za kvalitou svých bytů stojí, proto nabízí nadstandardní záruční lhůtu v délce 36 měsíců. Více informací najdete v reklamačním řádu.

Jak se budou řešit případné reklamace?

Pokud se vyskytnou reklamace, řeší je Trigema bez zbytečného odkladu. S majitelem bytu dohodne postup odstranění závady. Důležitým faktorem při řešení reklamace je ohlášení závady novým majitelem ihned po jejím zjištění a v neposlední řadě také spolupráce s Trigemou – zpřístupnění bytu v dohodnutých termínech. Více podrobných informací v reklamačním řádu.

Postup koupě

Jak je možné rezervovat byt?

Na vámi vybranou bytovou jednotku je možné zadat Ústní rezervaci, aby nedošlo k jejímu prodeji dříve, než-li se definitivně rozhodnete. Tato rezervace je zdarma. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše prodejní centrum prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na tel. +420 773 746 660.

Jaké jsou možnosti financování?

Koupi bytu v projektu Lihovar Smíchov je možné financovat prakticky všemi dostupnými prostředky. Hotově, formou řady finančních produktů (hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření apod.) i formou individuálního platebního kalendáře dle pravidel projektu. Trigema nabízí možnost volby z několika spolupracujících bankovních ústavů. Našimi partnery jsou ČSOB, ČS, HB a Modrá pyramida. K vyřízení hypotéky od kterékoli spolupracující banky potřebujete pouze doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmů. Všechny ostatní dokumenty týkající se kupované nemovitosti dodá bance Trigema. Více informací na stránce Postup koupě.

Kontakt a ostatní

Má stavba veškerá povolení?

Projekt Lihovar Smíchov má pravomocné územní rozhodnutí a stavební povolení k výstavbě bytových domů.

Kde se můžu o projektu dozvědět ještě více informací?

Veškeré informace o projektu vám rádi sdělíme osobně na prodejním centru společnosti Trigema , které je dočasně přemístěno na adresu Zlatě 2835/3, Praha 5 u stanice metra Nové Butovice, případně telefonicky na čísle 800 340 350. Přehled kontaktní údajů naleznete v našem Prodejním centru.