Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

Partneři

Investor a developer

více

Architekt

více

Generální projektant

více

BIM & fasády

více

Monolitické stavby

více

Výtahy

více

Koupelny

více

Hliníkové konstrukce

více

Vzduchotechnika

více

Technické zařízení

více

Trigema

Investiční skupina Trigema je česká společnost, jejíž hlavní činností je rezidenční development, ale soustředí se i na další aktivity, jako je nemovitostní fond, venture kapitál a volný čas. Své DNA staví na vlastní nezávislosti a rozhodnutích, stejně jako na vysoké odbornosti ve všech činnostech. Charakterizují ji výjimečné projekty a přístupy napříč všemi činnostmi.

Black n' Arch

Black n' Arch je renomovaný architektonický ateliér, známý svými inovativními přístupy k architektuře a designu. Studio stojí například za rezidenčními projekty Lihovar či Fragment nebo za projektem robotické kavárny Cyberdog, za kterou získalo zvláštní cenu poroty soutěže Art of Space v roce 2020 a rok předtím i Cenu za excelenci udělovanou Asociací pro rozvoj trhu nemovitostí.

Arch.Design

Arch.Design je etablovaná projekční společnost, která se zabývá širokým spektrem činností v investiční výstavbě. Profesionální team architektů a projektantů se věnuje urbanismu, architektuře, stavební projekci, inženýrské činnosti, projektům interiérů, vizualizacím a počítačovým animacím návrhů a dalším souvisejícím činnostem.

MFS Digital CZ

MFS Digital CZ poskytuje fasádní konzultace, strategické poradenství v oblasti navrhování a výběru obvodových plášťů budov, BIM konzultace, řešení komplexních geometrií a pokročilého 3D modelování pro technicky a geometricky složité projekty ve stavebnictví.

Solidum

Společnost realizuje železobetonové monolitické stavby na klíč, převážně v oblasti pozemního stavitelství včetně předrealizačního poradenství.

Otis

Společnost Otis je globálním leaderem v oblasti výroby, instalace a servisu výtahů a eskalátorů. Produkty značky Otis každý den přepraví 2 miliardy lidí v nejslavnějších budovách světa, rezidenčních a komerčních objektech, dopravních terminálech a všude tam, kde jsou lidé v pohybu.

Laufen

Prémiová značka LAUFEN je jedním z předních světových výrobců koupelnového vybavení s globální distribuční sítí. Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Hlavní přednost společnosti spočívá v jejích znalostech v oblasti výroby sanitární keramiky.

Sulko

Český výrobce plastových, hliníkových a dřevěných dveří a oken, stínící techniky a dalších produktů. SULKO staví na tradičních hodnotách a zároveň se snaží být na špici v oblasti kvality a technologické vyspělosti produktů. Nabízí ucelený systém řešení otvorových výplní pro náročné zákazníky.

KLIMEO systems s.r.o.

Česká společnost KLIMEO systems s.r.o. je pobočkou úspěšné a stabilní slovenské společnosti KLIMAK, s.r.o., jejímž posláním je zabezpečování komfortního prostředí budov. Kvalita, komplexnost díla a profesionalita týmu jsou hlavními pilíři společnosti KLIMAK SLOVAKIA. Klientům nabízí efektivní, provozně úsporná a k životnímu prostředí šetrná řešení. Tato řešení nabízí v profesích vzduchotechniky, klimatizace, ústředního vytápění, náběhu, měření a regulace.

Instalace Praha

Společnost Instalace Praha působí ve všech segmentech stavebního trhu, ať už se jedná o bytovou, občanskou, administrativní či průmyslovou výstavbu. Podílí se na významných projektech v oblasti zdravotní techniky, tepelné a chladicí techniky, vzduchotechniky a klimatizace, elektrotechniky i stavebních celků, a to i při náročných rekonstrukcích.