Za nový byt zaplaťte až po jeho dokončení. Díky kalendáři 20/80 totiž postačí pouze 20 % z ceny bytu.

Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.
I

Inteligentní ovládání bytu

Ve vašem novém bytě je několik různých inteligentních technologií – vytápění, osvětlení, ovládání žaluzií, videovrátný, přehled spotřeb. Systém Loxone pro chytré ovládání domácnosti všechny tyto technologie a zařízení vzájemně propojil, takže fungují jako jeden celek. Díky řídí jednotce Loxone Miniserveru máte všechna zařízení jednoduše pod kontrolou a můžete je ovládat v jediné aplikaci prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu odkudkoliv.

Představte si, že svůj domov můžete ovládat jednoduše prostřednictvím svého mobilního telefonu nebo tabletu odkudkoli na světě. Že neutrácíte za zbytečné vytápění v době, kdy není nikdo doma, a přesto se vrátíte do příjemně teplého prostředí. Představte si bezpečný domov, který dokáže reagovat na vodu i oheň. To a mnohem víc může umět i váš domov.

Inteligentní byt znamená
snadnou kontrolu
nad spotřebiči, regulací energií,
teploty a zabezpečením.

Jak Loxone funguje?

Standard vytápění

Vytápění nebo chlazení vašeho bytu můžete ovládat a nastavit odkudkoli. Teploty a časy nastavíte jednoduše v aplikaci Loxone, z které můžete také přepnout vytápění do úsporného režimu, pokud jedete např. na dovolenou, nebo jej spustit, pokud se domů vracíte dříve. Přehledně z aplikace, z telefonu nebo z tabletu, po místnostech nebo centrálně pro celý byt, topení nebo ventilaci máte vždy jednoduše a přehledně pod kontrolou.

Systém Loxone se navíc neustále učí a přizpůsobuje se vašim zvykům. Díky tomu dokáže reagovat i na mnoho okolních vlivů a aspektů, jako je například způsob vytápění, využívání místností nebo vnitřní teplota. Pokud budete chtít mít ráno v 6 hodin vyhřátou koupelnu na 23 C, systém sám vyhodnotí vnitřní a vnější podmínky. Na základě předchozí zkušenosti spustí vytápění v přesný čas tak, aby stihl místnost vytopit na správnou teplotu. Stejně tak to funguje například v letních tropických dnech, kdy vám Loxone dům včas vychladí a vy se již o nic nemusíte starat.

Miniserver samozřejmě reguluje vytápění v celém bytě nebo v jednotlivých místnostech podle vámi nastavené teploty a času přítomnosti. Do místností (zón) nepotřebujete žádné termostaty – čidla teploty a vlhkosti jsou již integrovány v tlačítku Touch Tree. Pokud tak opouštíte byt pokud na delší dobu, nemusíte obíhat všechny místnosti a nastavovat termostaty nebo zavírat hlavice. Loxone to zařídí za vás a dá pozor, aby nedošlo k zbytečnému plýtvání. Úsporný režim zvládnete jedním klikem z tabletu nebo klidně i po odjezdu z aplikace.

Standard osvětlení

Z jedné aplikace můžete ve svém bytě ovládat každý okruh svítidel zvlášť. Díky centrálnímu odchodovému tlačítku, už nemusíte přemýšlet, jestli jste nezapomněli rozsvícené nějaké svítidlo, všechna se automaticky vypnou. Díky standardu osvětlení můžete velmi jednoduše rozšířit o pohybové senzory, stmívatelná svítidla či barevná svítidla. Ovládání světel v hlavních místnostech je pomocí tlačítek Touch Tree, kde osvětlení provedete pouhým dotykem.

Standard Interkom

Na to, že přišla návštěva, vás upozorní libovolná melodie z tabletu a notifikace na telefonu. Dozvíte se tedy o ní, i když nebudete doma. Odkudkoli na světě můžete s návštěvníky mluvit, vidět je na videu, a dokonce jim i otevřít dveře. Pomocí funkce protokolování vám i zpětně zobrazí, kdo se na vás snažil dozvonit.

Standard monitoring

Díky chytré aplikaci už Vás nezaskočí žádné nečekané výdaje za energie či za teplou a studenou vodu. Aplikace nabídne dokonalý přehled spotřeb, a to i zpětně.

Pohotovostní kontrola

Váš byt je vybaven chytrým systémem kontroly, takže už se nebudete muset obávat, jestli jste po odchodu z bytu zhasli světla či zavřeli okna.

Odchodové tlačítko, které najdete fyzicky za dveřmi svého bytu i aplikaci svého telefonu, zhasne všechny svítidla, uvede žaluzie do automatického režimu a ztlumí ventilaci, dokonce Vás díky okenním kontaktům upozorní na otevřené okno. Šetří tak maximálně energii a čeká na Váš návrat, kdy Vás opět přivítá příjemnou teplotou a čerstvým vzduchem

Kromě odchodového tlačítka ve vašem bytě i v aplikaci najdete i rekuperační tlačítko BOOST, které v případě potřeby umožní aktivovat rychlou výměnu vzduchu.

Aplikace zároveň kontroluje, zda-li jsou při odchodu z bytu zavřená všechna okna, pokud ne, upozorní vás na to. V případě nestandartní nadměrné spotřeby vody ve velmi krátkém čase vás aplikace upozorní na možný únik vody, díky napojení na vodoměry

Standard Stínění

Váš byt je kompletně připraven na rozšíření pro stínicí techniku. Díky základnímu řízení vytápění jsou automaticky technologie propojené a kooperace těchto technologií nám zajistí optimální chlazení či pasivní vytápění. Stínění řízené systémem Loxone funguje automaticky, dokáže se přizpůsobovat aktuálním povětrnostním podmínkám a zajišťuje maximální soukromí. V létě stínicí technika chrání dům před přehřátím, v zimě naopak dokáže vyhodnotit, zda pustit do bytu sluneční paprsky pro přirozené vytápění. Při západu slunce se stínicí prvky automaticky zacloní, abyste měli jistotu maximálního soukromí, ráno začne systém vytahovat žaluzie ve vámi zvolený čas, aby vás probudily sluneční paprsky místo budíku. Pokud se blíží bouřka nebo se zvedne vítr, vaše domácnost o tom ví a žaluzie automaticky vytáhne do bezpečné polohy. Různá okna můžete libovolně uspořádat do skupin (např. celé patro) a ovládat je zároveň, nebo můžete ovládat každé zvlášť. Ovládání stínění probíhá jednoduše dotykem jediného tlačítka v aplikaci.

smart
Inteligentní ovládání LOXONE
Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent.
Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat.
S Loxone bude váš nový byt v LIHOVARU inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo dobře, byli jste v bezpečí a zároveň šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. Loxone přitom respektuje soukromí – nikam neposílá vaše data.

Kompletní brožura