Za nový byt zaplaťte až po jeho dokončení. Díky kalendáři 20/80 totiž postačí pouze 20 % z ceny bytu.

Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.
P

Podlahové vytápění

Zažijte hřejivou podlaha v každé místnosti vašeho bytu, a to i v mrazivých dnech, kdy za oknem poletují sněhové vločky. Podlahové vytápění je přirozeným zdrojem tepla, které navíc podporuje zdravý styl bydlení a výborně se tak hodí pro astmatiky či alergiky. Tento typ vytápění totiž eliminuje víření prachu, vzhledem k jeho nízké teplotě nevysušuje vzduch a v obytných místnostech udržuje optimální vlhkost vzduchu, což má pozitivní vliv na dýchací cesty.

Podlahové vytápění se řadí k takzvaným nízkoteplotním vytápěcím systémům. Nižší teplota hraje významnou roli při šetření energií i rodinného finančního rozpočtu. Při vytápění radiátory se teplo soustřeďuje u stropu, zato u podlahy vzniká studený vzduch. Oproti tomu rozložené teplo vytvořené podlahovým vytápěním, kdy máte u nohou tepleji než ve vzduchu, přináší daleko větší pohodlí. Podlahové vytápění se vyznačuje sálavou složkou, kterou dochází k ohřívání okolních stěn. Od stěn se následně ohřívá vzduch, čímž se zachová i optimální relativní vlhkost vzduchu, což má příznivý vliv na dýchací cesty. Díky přímému ohřívání stěn nedochází ke kondenzaci, a v bytě tak nehrozí vznik plísní.

Díky podlahovému vytápění nedochází k víření prachu, výrazně se eliminují tepelné ztráty skrz okna a navíc je teplota vyvážené v celé výšce lidského těla, což způsobuje výrazně výšší pohodu bydlení.

Přímé ohřívání stěn
nezpůsobuje kondenzace
a nemůže tak docházet
ke vzniku plísní.
Podlahové vytápění
Rovnoměrná teplota a příjemná teplota povrchů ve všech místnostech
Podlahové vytápění zajistí maximálně rovnoměrné rozložení tepla bez proudění vzduchu, a tím eliminuje víření prachových částic v obytných místnostech. Výhodou je i estetická funkce, kdy podlahové topení neubírá na velikosti bytu a neomezuje uspořádání nábytku v bytě. Podlahové teplo nevidíte, ale za to cítíte.