Za nový byt zaplaťte až po jeho dokončení. Díky kalendáři 20/80 totiž postačí pouze 20 % z ceny bytu.

Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.
S

Standardy

Bydlení v našem pojetí, to jsou chytré technologie, které se stanou vaším každodenním pomocníkem, místo, kde vám bude dobře a kde najdete vše, co potřebujete ke spokojenému životu, a design, který oslavuje výjimečnost a krásu architektury. Chceme, abyste se na svůj domov mohli stoprocentně spolehnout v každé chvíli vašeho života. Proto jsou standardy našeho bydlení nastaveny velmi vysoko.

Naprostou samozřejmostí v bytech je rekuperace, podlahové vytápění, nadstandardní osvětlení a stínění, inteligentní ovládání domácnosti, bezpečnostní dveře, i nadstandardní zařizovací předměty vybavení a použité materiály.

Nejvíce nás odlišuje:
rekuperace vzduchu, trojskla,
podlahové vytápění, inteligentní
ovládání bytu a mnoho dalšího.

TOP standardy

TOP standardy

Nucené větrání

Vzduchotechnický systém rekuperace výrazně zvyšuje hygienický komfort bydlení.
více

Chytrá domácnost

Svůj domov můžete ovládat prostřednictvím svého telefonu odkudkoli na světě.
více

Podlahové vytápění

Esteticky dokonalé, na rozdíl od ostatních typů nezabere žádné místo.
více

Trojskla s hliníkovým rámem

Větší schopnosti izolace. Zabraňují únikům tepla.
více

Sanita a zařizovací předměty

Produkty vyhledávaných značek v čele s klozetem s bidetovou sprškou.
více

Příprava ext. žaluzií

Designově nekonfliktní doplněk domácnosti pomáhá vnitřní termoregulaci.
více

Fasáda

Originální fasáda, která navazuje na průmyslového ducha bývalého areálu.
více

Udržitelnost

Nejen zdravé bydlení, ale i dlouhodobá životnost a udržitelnost.
více

Nucené větrání + rekuperace

Každý den vydýcháme přibližně 25.000 litrů (15 kg) vzduchu. 90 % z toho tvoří interiérový vzduch. Záleží nám na tom, aby vzduch, který dýcháte ve vašem bytě, byl co nejzdravější, a proto je váš byt je vybaven vzduchotechnickou jednotkou pro řízené větrání bytu, včetně rekuperace tepla, která zajistí optimální vnitřní klima a zdravý vzduch ve vašem bydlení bez zbytečného plýtvání energií. Systém nuceného větrání navíc díky tepelným úsporám výrazně šetří i váš rodinný rozpočet.

Chytrá domácnost - SMART Home

Ve vašem novém bytě je několik různých inteligentních technologií – vytápění, osvětlení, ovládání žaluzií, videovrátný, přehled spotřeb. Systém Loxone pro chytré ovládání domácnosti všechny tyto technologie a zařízení vzájemně propojil, takže fungují jako jeden celek. Díky řídí jednotce Loxone Miniserveru máte všechna zařízení jednoduše pod kontrolou a můžete je ovládat v jediné aplikaci prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu odkudkoliv.

Podlahové vytápění

Oproti běžným řešením vytápění má podlahové vytápění několik nepopiratelných výhod. V první řadě je to rovnoměrné rozložení teploty, estetické a prostorové hledisko. V místnostech nepřekážejí radiátory, které zabírají místo, a navíc není vhodné cokoliv nad a před ně umisťovat. Dále můžeme hovořit o praktické výhodě, kdy je utírání prachu z podlahy výrazně snazší než z otopných těles a samozřejmě bezúdržbovost.

Další výhody souvisí především s elementem zdraví: Víření prachu u podlahového topení je minimální nebo zajišťuje optimální vlhkost v obytných prostorách, proto je optimálním řešením pro alergiky nebo astmatiky.

Trojskla s hliníkovým rámem

Hlavní výhodou trojskla je především jeho vyšší tepelná izolace. Lepší tepelně izolační parametry trojskel účinněji brání prostupu tepla v létě dovnitř a v zimě ven. Jsou proto ideální pro novostavby v pasivním a nízkoenergetickém standardu, což LIHOVAR Smíchov dokonale splňuje.

Vnitřní okenní tabule má vždy teplotu vzduchu v místnosti, nerosí se a nevyvolává nežádoucí cirkulaci vzduchu. Trojskla také účinně zabraňují pronikání hluku z venkovního prostředí do bytu.

Příprava ext. žaluzií

Externí, neboli předokenní žaluzie jsou nedoceněným pomocníkem v zimní i letním období. Největší výhodou je všeobecně známá tepelná izolace, kdy odráží sluneční paprsky a předchází tím nepříjemnému přehřívání v místnosti. Exteriérové žaluzie totiž odstíní nejen světlo, ale zachytí i podstatnou část tepelného záření.

Jejich výhodou je také estetické hledisko, jelikož je pro budovu vybíráno jendotné provedení a z interiérového pohledu působí také elegantně. Jejich použití je více než pohodlné, jsou ovládané motorem prostřednictvím tlačítka na zdi. Navíc je možné jejich připojení na inteligentní ovládání domácnosti, kde lze libovlně programovat jejich automatickou aktivaci nebo deaktivaci.

Fasáda

Dům I. etapy LIHOVARU je vybaven originální fasádou, která navazuje na průmyslového ducha bývalého průmyslového areálu a nechává ho vyniknout v originální architektuře. Kromě designové funkce však fasáda kvalitně zatepluje izoluje váš dům.

Fasáda je výkladní skříní každého projektu, kromě toho ale musí plnit i další funkce, jako je kvalitní zateplení, odvětrávání, odvádění vlhkosti a podobně. Na Lihovaru jsme proto využili kontaktní fasádní zateplovací systém opatřený barvenou stěrkovou omítkou a cihelnými pásky, která má tepelněizolační vlastnosti, samočisticí schopnosti, jsou voděodolné a zcela bezúdržbové. Fasády některých domů jsme jako jedni z prvních v Česku vytiskli na 3D tiskárně. Provětrávaná fasáda je opláštěná plechem.

Udržitelnost

LIHOVAR Smíchov nabízí ekologický charakter standardu bydlení, který zajišťuje nejen zdravé bydlení s úspornými náklady, ale i dlouhodobou životnost a udržitelnost.

Kromě tepelněizolačních trojskel, rekuperace, podlahového vytápění či inteligentního ovládání domácnosti, jsou v projektu LIHOVAR standardem tepelná čerpadla, fotovoltaiky, zelené střechy či využití studniční a dešťové vody. Zároveň dbáme na co nejvyšší kvalitu použitých materiálů a vybavení, která zaručuje dlouhodobou životnost a udržitelnost, a energeticky úsporné vybavení a technologie. Všechny byty jsou klasifikovány PENB B, tedy jako nízkoenergetické stavby.

V Trigemě vsázíme na kvalitu. A tomu je přizpůsobeno vše.

“Příklad standardů, které můžete v rámci konceptu očekávat: vzduchotechnická jednotka s rekuperací, podlahové vytápění, inteligentní ovládaní domácnosti, sádrové omítky, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, vnitřní bytové bezfalcové dveře s nadstandardní výškou 2100 mm, nadstandardní zařizovací předměty v čele s wc s bidetovou sprškou, příprava pro osazení externích žaluzií, příprava pro osazení klimatizačních jednotek v bytech nejvyšších podlaží atd.”


ERIK BŘEZINA, PROJEKTOVÝ MANAŽER

Přehled stavebních standardů

Zvýšený důraz na kvalitu se projevuje nejen na úrovni jednotlivých bytů, ale také v použitých materiálech a vybavení celé stavby. V přiloženém dokumentu naleznete kompletní technické parametry stavby stejně tak jako vybavení konkrétních bytů.

Dokument je rozdělen do 2 částí, kdy první obsahu stručný výpis základních atributů stavebního a bytového standardů. Druhá část se věnuje detailnímu popisu jednotlivých typů standardního vybavení včetně ukázek dekorů. Pro více informací nebo živou ukázku vybavení nás neváhejte kontaktovat.

B
Energetický štítek B
Velmi úsporná budova
LIHOVAR Smíchov (I. etapa) je stejně jako všechny naše další pražské rezidenční projekty zařazen do třídy B - velmi úsporná.


PENB ke stažení

Sklepy a parkování

Sklepy, stejně jako garážová parkovací stání se nacházejí ve společných podzemních podlaží a jejich cena není součástí ceny bytu.

Garážová stání je možné dokoupit společně s bytem a jejich cena není součástí ceny bytu. U vybraných bytů je garážové stání pevně přiděleno a je tedy nutné nutné zakoupit společně. Ceny garážových stání začínají na ceně 570 000 Kč bez příslušné sazby DPH.