Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

BYDLENÍ SKVRŇANY
MODULOVÉ BYTY

Najít moduly
M

Modulové byty

Koupě nového bytu je velmi často jediná investice podobného rozsahu na celý život. Stejně tak často dochází při rozhodování k velkému množství kompromisů. Představte si ale, že máte možnost koupě nejen jednoho, ale vlastně dvou bytů zároveň. Tento produkt, který nazýváme Modulem jsme poprvé v našich projektech realizovali již v roce 2014 a již tehdy se setkal s velkým zájmem poptávajících.

Podstata modulových bytů spočívá v koupi dvou sousedících bytů, které ve svém projektu ukrývají velmi jednoduchou stavební funkci, kdy je možné je v budoucnu spojit nebo naopak rozdělit. Znamená to tedy, že pokud si majitel zakoupí modulový byt, může v obou bytech bydlet (pak se při výstavbě byty stavebně propojí). V budoucnu, jakmile bude velký byt se dvěma koupelnami pro jeho potřeby zbytečně velkorysý, může byt opět rozdělit a využívat pouze jeho jednu část a druhou pronajmout nebo prodat.

V případě, že je naopak v počátcích velké 3+kk nad potřeby bydlení nového majitele, zakoupí byty odděleně. Jeden nebo i oba byty může využít k pronájmu. V budoucnu, jakmile bude potřeba využít obě dispozice pro vlastní účely, velmi snadno byty propojí a může jej využívat pro vlastní bydlení.

Modulové byty nemají typického klienta. Jsou jimi především kupující, kteří dokáží chytře přemýšlet nad svou budoucností a nechtějí dělat unáhlené kompromisy.

2 kombinace využití
v jedné koupi:
bydlet a později pronajmout
nebo pronajmout a poté bydlet.
18
18 kombinací
Multifunkční dispozice

V projektu naleznete 18 kombninací bytů, jejichž propojení vám umožní variabilně investovat do jednoho bytu 3+kk se dvěma koupelnami nebo do dvou oddělených bytů 2+kk a 1+kk. Všechny byty jsou navíc vybaveny příslušenstvím (balkónem, lodžií nebo terasou). Ceny moodulů (tedy kombinací 2 bytů) začínají 6,6 mil. Kč s DPH.

Lokalita

Nový bytový areál vyrůstá postupně v sousedství ulice Vojanova v městském obvodu Plzeň 3. V blízkosti najdete dostatečnou nabídku místní občanské vybavenosti. Nechybí zde mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.

Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum Plzně. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. Tramvají se do centra města dostanete zhruba do 11, autem do 8 a vlakem dokonce jen do 5 minut. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Postup koupě

Jestliže jste vnitřně rozhodnuti, že vás zajímá právě jeden z našich bytů, rozhodně doporučujeme projít postup koupě, který vás v následujících období čeká. Naleznete zde detailní rozpis důležitých kroků, kterými budete muset projít. Zároveň v jednotlivých krocích naleznete další praktické informace týkající se možností financování, výběrů dekorů standardů atp.

Harmonogram projektu

Projekt Bydlení Skvrňany se bude dohromady skládat ze 7 samostatných objektů. Harmonogram celého projektu z hlediska prodeje a výstavby má aktuálně tyto parametry:

  • ^ Zahájení prodeje objektu 5, 6 a 7: červen 2021
  • ^ Zahájení výstavby: duben 2021
  • ^ Dokončení hrubé stavby: zima 2021 / jaro 2022
  • ^ Dokončení výstavby: podzim 2022
  • ^ Kolaudace a nastěhování: konec roku 2022

Aktuální stav

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

Prodejní centrum

Trigema Projekt Skvrňany s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 05890659
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 346703

Kollárova ul. 862/34
301 00 Plzeň 3-Jižní PředměstíDoporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Tomáš Bártík
prodejce developerských projektů
739 588 618
prodej@trigema.cz