Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

III. ETAPA
LIHOVAR SMÍCHOV

III. ETAPA
LIHOVAR SMÍCHOV

III. ETAPA
LIHOVAR SMÍCHOV

3

3. Etapa

Třetí etapa projektu bude zahrnovat kolem 170 bytů, které budou určeny jak k vlastnickému, tak i nájemnímu bydlení. I poslední etapa originálně navazuje na industriální historii Smíchova a vzdává hold minulosti jedinečné čtvrti.

Bydlení ve třetí etapě Lihovaru nabídne výjimečnou a originální architekturu odkazující k samotnému bývalému provozu. Nejvýraznější dominantou je obytný komín, který pomyslně otevře bránu nejen do celého areálu, ale i do celé jižní části Prahy. Výrazným prvkem pak bude i výjimečná socha Davida Černého.

Součástí třetí etapy projektu budou i komerční prostory, ve kterých bude sídlit mj. silný potravinářský a drogistický řetězec. Obyvatele Lihovaru se proto nebudou muset za nákupy vydávat mimo svou čtvrť a mohou všechno, co potřebují, zařídit téměř z pohodlí domova.

3. etapa se nejvíce vrací
k všudypřítomnému industriálnímu
duchu staré smíchovské zástavby
a siluetám továrních hal.
Spirit of Smíchov
Vdechneme nový život industriální čtvrti
Smíchov. Jedna z nejoriginálnějších pražských čtvrtí s podmanivou náladou a silným duchem místa. Rozhodli jsme na její výjimečnou atmosféru navázat, přenést ji do současnosti a vdechnout téhle industriální čtvrti nový život. A tak vznikl Lihovar. Místo pro všechny vaše sny.

Nový projekt vyrůstá na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové.

zavzpomínat na původní lihovar
170
170 bytů 3. etapy
v přípravě
Domov, to je blízkost, štěstí, klid, radost, pohoda, bezpečí. Ať už se budete vracet odkudkoliv, z jižní strany Prahy vás bude vítat jako první váš domov v Lihovaru a jeho charismatická nálada a podmanivá atmosféra. Pokud vás výjimečný duch nového rezidenčního areálu zaujal, zanechte nám na sebe kontakt. Rádi vás jako první oslovíme s nabídkou bytů ve třetí etapě.
Chci tu bydlet

Exteriérové vizualizace 3. etapy

Jedná se o pracovní verze vizualizací, které mohou v čase podléhat změnám.