Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

II. ETAPA
LIHOVAR SMÍCHOV

II. ETAPA
LIHOVAR SMÍCHOV

2

2. etapa

Druhá etapa bude zahrnovat kulturní a společenské centrum. Lihovar nebude „jen pouhým“ bydlením, ale stane se místem setkávání, kultury a zábavy. Místem, které bydlení povyšuje na kulturní a společenský zážitek a zároveň svým spiritem vypráví životní příběhy svých obyvatel.

Celý parter a první dvě podlaží proto budou věnovány společenskému životu a gastronomii a počítají s celoročním provozem. Multifunkční centrum vnese do projektu kulturního ducha a otevře dveře rozmanitým kulturním akcím, jako je například promítání, kino, divadelní inscenace, koncerty apod. Autentický foodmarket s lokálními bistry, restauracemi a kavárnami pak doplní neopakovatelnou bezstarostnou atmosféru. Prostor bude navržen s citem, tak aby nenarušoval poklidnou atmosféru bydlení.

Nad zakrytým prostorem se pak počítá s domy s funkcí nájemního bydlení. Synergie bytů a společenských prostor nabídne jedinečnou formu zážitkového bydlení.

Druhá etapa dá prostor
umění a kultuře, stejně jako
autentické chuti světových kuchyní
ve vlastním foodmarketu.
120
120 nájemních bytů
v přípravě
Zhruba 120 plně vybavených bytů poskytne budoucím nájemcům inspirativní bezstarostné bydlení ve výjimečné industriální čtvrti. Nájemcům budou k dispozici nejen služby recepce, ale i další služby, jako je například úklid, opravy, doručování zásilek či fitness tréninky.
Zůstaňme v kontaktu
S naším nájemním bydlením
Chcete bydlet na neobyčejném místě, kde se potkává bydlení s uměním a společenským životem a kde se mísí duch doby s nejmodernějšími trendy a materiály? Zaujal vás LIHOVAR, ale nechcete momentálně investovat do vlastního bydlení? Zanechte nám na sebe kontakt. Jakmile budeme mít více informací o budoucích nájemních bytech, dáme vám vědět.
Zaslat zprávu

Exteriérové vizualizace 2. etapy

Jedná se o pracovní verze vizualizací, které mohou v čase podléhat změnám.