Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

LIHOVAR SMÍCHOV
TŘÍPOKOJOVÉ BYTY

najít 3+kk
3

Byty 3+kk

Třípokojové byty patří stále k těm žádaným. Bydlet zde může například menší rodina nebo mladý pár či naopak manžele v seniorním věku, který je náročný na dostatek vhodných prostor a každý z nich vyhledává v rámci jedné bytové jednotky také vlastní soukromí. Právě pro ně může být tato dispozice v Lihovaru Smíchov tím správným řešením.

I když se může zdát, že jdou dispozice 3+kk do ústranní zájmu trhu, není tomu tak úplně docela. Některé projekty jednoduše nejsou vhodné pro rodinné bydlení. Toto není příklad rezidenčního projektu Lihovar Smíchov. Díky atraktivní lokalitě z pohledu vzdělávání a realizace koníčků celé rodiny jsou naopak třípokojové byty velice žádoucí.

Třípokojové byty jsou určené pro rodiny, které hledají výhodný poměr mezi cenou a užitkem nebo dokáží ve svém životě dělat kompromisy.

Obývací pokoj, ložnice,
dětský pokoj, komora:
ideální trojboj
pro vícečlenné rodiny.

Lokalita

Původní Lihovar Fischl a synové byl založen (v první polovině 19. století) na místě vzdáleném jižně od souvislé zástavby Smíchova, v blízkosti Zlíchova a Vltavy. Místo bylo vybráno záměrně pro dobré dopravní spojení po silnici, železnici i řece. Tyto výhody přetrvaly téměř po dvě staletí do současné doby. Místo lze s nadsázkou považovat za bránu do levo-břehé Prahy. Lihovar má díky tomu v současnou chvíli přímé spojení s centrem města (komplexní nabídka MHD - 28 linek) a strategické umístění u Jižní spojky s rychlým napojením na další dopravní uzly.

Komfort při spojení s pravým břehem Vltavy v budoucnosti ještě zvýší Dvorecký most. Most bude určen pro tramvaje, pěší, cyklisty a autobusy MHD a ústit bude u stanice Lihovar. V rychlé pěší dostupnosti je vyhledávanou destinací odpočinková Císařská louka nebo svahy Dívčích hradů, stejně tak jako pravo-břežní nabídka volnočasových aktivit z Modřan až do Podolí, aktuálně snadno dostupná díky přívozu nebo cyklostezce přes Barrandovský most.

Postup koupě

Jestliže jste vnitřně rozhodnuti, že vás zajímá právě jeden z našich třípokojových bytů, rozhodně doporučujeme projít postup koupě, který vás v následujících období čeká. Naleznete zde detailní rozpis důležitých kroků, kterými budete muset projít. Zároveň v jednotlivých krocích naleznete další praktické informace týkající se možností financování, výběrů dekorů standardů atp.

Aktuální stav

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

Prodejní centrum

Trigema Projekt Smíchov s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 01785451
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 333207

Explora Business Centre - budova Jupiter
Bucharova 2641/14,
158 00 Praha 5Doporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Jitka Špinlerová
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz