Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

LIHOVAR SMÍCHOV
GARSONKY (1+kk)

Vybrat 1+kk
1

Byty 1+kk

Jste singles? Hledáte investiční příležitost pro zhodnocení vašich úspor nebo disponibilního kapitálu? Malometrážní byty 1+kk v projektu Lihovar Smíchov je pro vás ideální příležitost.

U garsonek sledujeme dlouhodobě vysoký zájem mezi mladými lidmi, většinou čerstvými absolventy nebo ještě studenty, kteří mají dlouhodobý pracovní úvazek. Zároveň jsou malé, kompaktní byty oblíbeným artiklem mezi lidmi středního věku, jenž vyhledávají aktivní způsob života. Nesmíme zapomenout ani na starší populaci a seniory. Právě oni velmi často poptávají jednopokojové byty, především ty, které jsou vybavené zahrádkou pro své čtyřnohé miláčky.

Investční záměr je velmi často důvodem, se kterým se na nás obrací zájemci s disponibilním kapitálem, kteří by chtěli uložit své úspory do nemovitosti nebo by ji chtěli dlouhodobě pronajmout. Právě garsoniéry společně s dvoupokojovými byty bývají nejvíce poptávanými dispozicemi.

Optimalizovaná podlahová plocha
s praktickými úložnými prostory,
s balkónem nebo terasou,
jsou zárukou kompaktního života.

Lokalita

Původní Lihovar Fischl a synové byl založen (v první polovině 19. století) na místě vzdáleném jižně od souvislé zástavby Smíchova, v blízkosti Zlíchova a Vltavy. Místo bylo vybráno záměrně pro dobré dopravní spojení po silnici, železnici i řece. Tyto výhody přetrvaly téměř po dvě staletí do současné doby. Místo lze s nadsázkou považovat za bránu do levo-břehé Prahy. Lihovar má díky tomu v současnou chvíli přímé spojení s centrem města (komplexní nabídka MHD - 28 linek) a strategické umístění u Jižní spojky s rychlým napojením na další dopravní uzly.

Komfort při spojení s pravým břehem Vltavy v budoucnosti ještě zvýší Dvorecký most. Most bude určen pro tramvaje, pěší, cyklisty a autobusy MHD a ústit bude u stanice Lihovar. V rychlé pěší dostupnosti je vyhledávanou destinací odpočinková Císařská louka nebo svahy Dívčích hradů, stejně tak jako pravo-břežní nabídka volnočasových aktivit z Modřan až do Podolí, aktuálně snadno dostupná díky přívozu nebo cyklostezce přes Barrandovský most

Postup koupě

Jestliže jste vnitřně rozhodnuti, že vás zajímá právě jedna z našich garsonek, rozhodně doporučujeme projít postup koupě, který vás v následujících období čeká. Naleznete zde detailní rozpis důležitých kroků, kterými budete muset projít. Zároveň v jednotlivých krocích naleznete další praktické informace týkající se možností financování, výběrů dekorů standardů atp.

Aktuální stav

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

Prodejní centrum

Trigema Projekt Smíchov s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 01785451
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 333207

Explora Business Centre - budova Jupiter
Bucharova 2641/14,
158 00 Praha 5Doporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Jitka Špinlerová
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz