Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

LIHOVAR SMÍCHOV
GARSONKY (1+kk)

Vybrat 1+kk
1

Byty 1+kk

Jste singles? Hledáte investiční příležitost pro zhodnocení vašich úspor nebo disponibilního kapitálu? Malometrážní byty 1+kk v projektu Lihovar Smíchov je pro vás ideální příležitost.

U garsonek sledujeme dlouhodobě vysoký zájem mezi mladými lidmi, většinou čerstvými absolventy nebo ještě studenty, kteří mají dlouhodobý pracovní úvazek. Zároveň jsou malé, kompaktní byty oblíbeným artiklem mezi lidmi středního věku, jenž vyhledávají aktivní způsob života. Nesmíme zapomenout ani na starší populaci a seniory. Právě oni velmi často poptávají jednopokojové byty, především ty, které jsou vybavené zahrádkou pro své čtyřnohé miláčky.

Investční záměr je velmi často důvodem, se kterým se na nás obrací zájemci s disponibilním kapitálem, kteří by chtěli uložit své úspory do nemovitosti nebo by ji chtěli dlouhodobě pronajmout. Právě garsoniéry společně s dvoupokojovými byty bývají nejvíce poptávanými dispozicemi.

Optimalizovaná podlahová plocha
s praktickými úložnými prostory,
s balkónem nebo terasou,
jsou zárukou kompaktního života.

Spirit of Smíchov

Standardy projektu a bytů,
parkování a sklepy

Standardy

Nejen na úrovni exteriérů jsme se zaměřili na detail a kvalitu provedení. To jsou ty hlavní atributy bydlení, které budoucí obyvatelé zejména ocení. Příklad standardů, které můžete v rámci projektu LIHOVAR Smíchov očekávat: tepelně izolační trojsklo s hliníkovým rámem oken, které disponuje vynikající akustickou izolací. Bezpečnostní protipožární dveře (třída 3) šířky 900 mm a výšky 2 100 mm zajišťují vstupní bezpečnost bytu. Díky plným interiérovým dveřím výšky 2 100 mm, které jsou bezfalcové a vybavené magnetickými střelkami a designovým kováním dosáhnete interiérové čistoty. Kombinace lepené dřevěné nebo vinylové podlahy a podlahovému vytápění se postará o tepelný pocit pohody.

více o standardech

Lokální vzuchotechnika zajišťuje větrání bytu včetně rekuperace tepla, v nejvyšších podlažích navíc příprava pro osazení vzduchotechnických jednotek. Většina technologických prvků standardů je integrovatelná do inteligentního ovládání domácnosti včetně přípravy pro venkovní žaluzie, kterou lze napojit na domovní meteostanici. Koupelna i toaleta mají atraktivní design, který kombinuje prvky geometrie a elegance a je vybavena velkoformátovými obklady a zařizovacími předměty předních světových výrobců.

Sklepy a parkování

Sklepy se v projektu nacházejí ve společných podzemních podlaží. Velikosti sklepů jsou variabilní a cena sklepů není součástí ceny bytu. Garážová stání je možné dokoupit společně s bytem (některá garážová stání jsou pevně přidělena k vybraným bytům a je nutné je zakoupit společně) a jejich cena není součástí ceny bytu. Pro více informací o výběru sklepa nebo potřeb parkování nás neváhejte kontaktovat.

Postup koupě

Jestliže jste vnitřně rozhodnuti, že vás zajímá právě jedna z našich garsonek, rozhodně doporučujeme projít postup koupě, který vás v následujících období čeká. Naleznete zde detailní rozpis důležitých kroků, kterými budete muset projít. Zároveň v jednotlivých krocích naleznete další praktické informace týkající se možností financování, výběrů dekorů standardů atp.

Financování

Jeden byt, několik scénářů financování

Víme, že koupě bytu je složitý a náročný proces. Při financování nového bydlení se vám snažíme vyjít maximálně vstříc. I proto vám naši prodejci připraví splátkový kalendář ušitý přímo na míru. Přeběžně jsme připravili nejpoužívanější doporučené varianty financování: 90/10 (zvýhodnění oproti běžnému kalendáři výše), STANDARD (pouze vlastními zdroji v určených termínech kopírující průběh výstavby), HYPO (využití bankovního úvěru) a INDIVIDUAL (15/85).

Více o financování

U projektu LIHOVAR Smíchov nově umožňujeme financovat koupi bytu prostřednictvím variabilního splátkového kalendáře STANDARD PROFIT, který vám prodejci připraví na míru. Tato varianta vám pomůže snížit cenu bytu. Některé varianty pravidelných splátek totiž umožní uhradit finančními prostředky nad rámec běžného splátkového kalendáře, tyto mimořádné prostředky zúročíme a ponížíme o to kupní cenu. Zavolejte nám a nechte si spočítat vlastní nejvýhodnější financování vybraného bytu.

L

Lihovar Smíchov

Lihovar je ojedinělý projekt, který s respektem k minulosti a odvahou k budoucnosti vdechne nový život Smíchovu. Unikátní rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabídne ve třech etapách více než 550 bytů s dispozicemi od malých 1+kk až po luxusní velkorysé 5+kk se střešní terasou a vířivkou. Zelené střechy Lihovaru budou přístupné všem obyvatelům, a kromě úchvatných výhledů nabídnou i zelený park s lavičkami a herními prvky pro děti, místa na grilování či venkovní kuchyň. Právě střechy se tak stanou místem pro relax od starostí všedních dnů.

Lihovar, to je neobyčejný koncept bydlení, které není „pouhým“ obytným prostorem, ale každodenním zážitkem. V areálu najde své místo pětipatrová galerie, eventový prostor pro kulturní akce i vlastní velkorysý foodmarket, který nabídne autentickou světovou gastronomii. Součástí areálu bude i zelený vnitroblok s dětskými herními prvky, mateřská škola, supermarket a drogistický řetězec i lokální obchůdky či kavárny a bistra. Lihovar není jen bydlení, ale místo, které otevře dveře zážitkům a snům.

Spirit of Smíchov.
Vdechneme nový život
industriální čtvrti.

Aktuální stav I. etapy

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

Exteriérové vizualizace I. etapa

1

1. etapa

2021-2023

Rezidence a retail

Právě probíhá výstavba.
245 bytů k prodeji.

Vybrat byt v ceníku

2

2. etapa

Bude upřesněno

Rezidence a food court

121 bytů k pronájmu 2 000 m2 retailových ploch.
Právě probíhá
příprava projektu.

3

3. etapa

Bude upřesněno

Rezidence a retail

194 bytů k prodeji i pronájmu, 2 300 m2 retailových ploch.
Právě probíhá
příprava projektu.

0

0. etapa

2021-2022

Umělecká galerie

Rekonstrukce historické varny. Právě probíhají dokončovací práce. Prohlédnout varnu

Smíchov, Praha 5

Nový bytový areál vyrůstá v místě původního Lihovaru Fischl a synové. V blízkosti najdete dostatečnou nabídku místní občanské vybavenosti. Nechybí zde mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.

Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. V blízkosti areálu se taky nachází přívoz, který vás přenese na Veslařský ostrov. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Prodejní centrum

Trigema Projekt Smíchov s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 01785451
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 333207

Explora Business Centre - budova Jupiter
Bucharova 2641/14,
158 00 Praha 5

Doporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Prodejní tým
developerských projektů
739 588 618
prodej@trigema.cz