Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

O PROJEKTU
LIHOVAR SMÍCHOV

O PROJEKTU
LIHOVAR SMÍCHOV

L

Lihovar Smíchov

Lihovar je ojedinělý projekt, který s respektem k minulosti a odvahou k budoucnosti vdechne nový život nejcharismatičtější pražské čtvrti a nabídne neobyčejné a nezávislé bydlení, které se stává každodenním zážitkem. Lihovar není jen pouhým „obytným prostorem“, ale ambiciózním projektem, který mění status quo.

Unikátní rezidenční komplex, nabídne 535 bytů s dispozicemi od malých 1kk až po luxusní velkorysé 5kk se střešní terasou a vířivkou. Zelené střechy domů poskytnou všem obyvatelům úchvatné výhledy na město a údolí Vltavy. Projekt Lihovar široce přesahuje oblast „pouhého bydlení“: celý areá, který je na dohled od krásné přírody pražského Děvína, jsme totiž koncipovali jako místo setkávání a kultury a jeho ambicí je stát se společenským srdcem celého jižního Smíchova.

Komplex Lihovar tvoří soubor domů s cihlovými fasádami a všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se v něm citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy jeho obyvatel.

Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov v Lihovaru najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 7400 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 527 parkovacích míst v podzemních garážích.

Součástí nového areálu bude i hravý a zelený vnitroblok s relaxační zónou či dětskými prvky. Lihovar nabízí unikátní koncept bydlení, které je v jeho pojetí každodenním společenským i kulturním zážitkem a okolní prostor se pak stává místem, jež otevírá dveře příběhům.

Nová čtvrť nabídne
bohatou zeleň a hravost
vnitrobloku, ojedinělou
architekturu i prosluněnou
atmosféru umění a kaváren.
3
3 etapy celého projektu
2022 – 2025
LIHOVAR vyroste na místě původního pražského lihovaru Fischl a synové a nabídne ve 3. etapách 535 bytů. Na 7400 metrech čtverečních i prostor pro supermarket, drogistický řetězec, místní obchůdky či kavárny a bistra.
Více info o etapách
241
241 bytů
V I. etapě projektu
První etapa rezidenčního projektu nabídne 241 bytů v souboru bytových domů s cihlovými fasádami, které svou velikostí reflektují tradiční zástavbu smíchovských bloků a parafrázují historickou, syrově industriální, architekturu.
Dostupné byty

Etapy LIHOVARU

  • Etapa

  • Popis

  • Stav

Otoč
ceník

BYDLENÍ

Interaktivní výběr není pro mobilní zařízení k dispozici. Prosím přejděte na výpis bytů v ceníku.
Děkujeme za pochopení

ceník

Etapy LIHOVARU

I. etapa - byty k prodeji

První etapa rezidenčního projektu nabídne 241 bytů v souboru bytových domů s cihlovými fasádami, které svou velikostí reflektují tradiční zástavbu smíchovských bloků a parafrázují historickou, syrově industriální, architekturu.

Dostupné byty

II. etapa - nájemní byty

Druhá etapa bude zahrnovat kromě nájemního bydlení také kulturní a společenské centrum. Lihovar nebude „jen pouhým“ bydlením, ale stane se místem setkávání, kultury a zábavy. Místem, které bydlení povyšuje na kulturní a společenský zážitek a zároveň svým spiritem vypráví životní příběhy svých obyvatel.

2. etapa

III. etapa

Třetí etapa projektu bude zahrnovat okolo 172 bytů, které budou určeny jak k vlastnickému, tak i nájemnímu bydlení. I poslední etapa originálně navazuje na industriální historii Smíchova a vzdává hold minulosti jedinečné čtvrti.

3. etapa

O. etapa - rekonstrukce historické varny

V bývalé historicky chráněné budově varny vznikne umělecká galerie Davida Černého s kavárnou, která otevře dveře současnému umění. Hlavní výstavní prostor bude koncipován v duchu původní palírny.

Rekonstrukce varny
1

1. etapa

2021-2023

Rezidence a retail

Právě probíhá výstavba.
241 bytů k prodeji.

Vybrat byt v ceníku

2

2. etapa

Bude upřesněno

Rezidence a food court

119 bytů k pronájmu 1 600 m2 retailových ploch.
Právě probíhá
příprava projektu.

3

3. etapa

Bude upřesněno

Rezidence a retail

172 bytů k prodeji i pronájmu, 2 300 m2 retailových ploch.
Právě probíhá
příprava projektu.

0

0. etapa

2021-2022

Umělecká galerie

Rekonstrukce historické varny na gallerii moderního umění (Musoleum)
Prohlédnout

Harmonogram

V první etapě se bude také nacházet retailový parter, školka a oddechový zelený vnitroblok.

Harmonogram celého projektu z hlediska prodeje a výstavby má aktuálně tyto orientační parametry:

  • I. etapa (prodej a výstavba): 1Q 2022–4Q 2023
  • II. a III. etapa: 2022–2025

Aktuální stav I. etapy

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

Exteriérové vizualizace I. etapa

Lokalita

Lihovar stojí na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, na místě, které bylo odedávna srdcem jižní části industriální pražské čtvrti Smíchov. Nálada této části Smíchova je výjimečná a snoubí se v ní kombinace jedinečného odkazu průmyslové minulosti, originálního a nespoutaného ducha současnosti a atmosféry budoucí, krásné a světově moderní čtvrti. Lihovar leží téměř v centru města, přesto je zrozený pro odpočinek v přírodě. V jeho okolí totiž najdete pohodovou slunnou atmosféru Vltavy a Císařské louky i krásné divoké svahy Děvína a Dívčích hradů, kde při procházce dozajista zapomenete na starosti všedních dní.


Skvělá je i místní občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti nové čtvrti nechybí mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.


Lihovar má navíc vynikající dopravní napojení na centrum. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. V blízkosti areálu se navíc nachází i přívoz, který vás přenese na Veslařský ostrov. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Spirit of Smíchov

T

Trigema

Jsme ryze česká investiční skupina, která staví svou podstatu na nezávislosti, z níž vzešla. Jsme společností, která se rozhoduje samostatně, na základě vlastních vizí a motivací našeho týmu. Nezávislost vnímáme každý po svém, ale když se spojí jedinečné osoby, dokážou společně tvořit nebývalé věci, které zanechávají silný odkaz budoucím generacím.

Naše DNA je ztělesněním hlavního principu nezávislosti a našich základních hodnot, kterými se každý den řídíme. Nezávislost je zastřešujícím principem, ze kterého vycházejí hodnoty značky Trigema. Nezávislost definuje všechny naše zásady. Na všem, co děláme, nám osobně záleží. Abychom dosáhli společných cílů, každý ze sebe dáváme to nejlepší. Naše nezávislost nám umožňuje vkládat úsilí do aktivit a projektů, které pro nás znamenají více než jen čísla v rozvaze. Cítíme zodpovědnost za své konání a máme odvahu pozitivně ovlivňovat společenství, kterých se svou činností dotýkáme. Naplňuje nás pocit špičkově a profesionálně odvedené práce, která má smysl. Naše projekty přesahují oblast „pouhého“ bydlení, propojují místa se životy svých obyvatel a zlepšují okolní prostor pro život. Jsme Trigema. Vytváříme prostor, kde můžete vy růst.

"Od doby svého založení
v roce 1994 jsme postavili
desítky bytových domů
s tisíci byty a mnoha
tisíci metry čtverečními
komerčních ploch.“