Za nový byt zaplaťte až po jeho dokončení. Díky kalendáři 20/80 totiž postačí pouze 20 % z ceny bytu.

Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.
 
 
 

AKTIVNÍ
SMÍCHOV

Aktivní odpočinek na Smíchově

Plavecký stadion Podolí

Plavecký stadion Podolí patří mezi nejoblíbenější pražská sportovní a rekreační zařízení. Nachází se v bývalém Podolském lomu přímo pod Kavčími horami. Stavba velkorysé konstrukce v takzvaném bruselském stylu na konci roku 2020 dostala statut kulturní památky. Zajímavé a netypické je využití střechy vnitřního bazénu jako tribuny pro 5 000 diváků – pravidelně se tu pořádá letní Mistroství republiky v plavání.

V areálu je plavcům k dispozici vnitřní 50 metrový bazén s osmi plaveckými drahami a skokanskou věží. Dále pak dva venkovní bazény, větší 50 metrový a menší, dlouhý 33 metrů se skokanskou věží, který je určen pro vodní pólo. Druhý menší venkovní bazén je v provozu celoročně, otužilci si tak mohou venku zaplavat i v zimním období. Teplota vody všech bazénů je okolo 26 °C.

Plavecký stadion Podolí nejsou jen plavecké bazény, najdete zde také venkovní tobogán, venkovní dětské brouzdaliště, relaxační bazén s tryskami a vodním hřibem, rozsáhlou travnatou plochu pro letní slunění, restauraci a bufet. Další služby, které můžete v areálu využít jsou sauna, solárium, masáže, rehabilitace, fittness, pára (v ceně vstupu do bazénu).

Plavecký stadion je tak vhodný pro aktivní odpočinek všech věkových skupin po celý rok. Otevřeno je každý den od 6.00 do 21.45 hodin.
www.pspodoli.cz

Žluté lázně

Jen pár metrů od plaveckého stadionu Podolí u řeky Vltavy se nachází multifunkční sportovně-relaxační centrum, kde lze trávit volný čas ve společnosti přátel a rodiny. Od jara do podzimu se zde konají pravidelné kulturní akce – koncerty, letní kino aj.

Návštěvníkům areál nabízí písečnou a travnatou pláž s několika bary, tančírnou, dětský koutek a mnoho aktivit v rámci sportovního vyžití – beach volejbal, badminton, stolní tenis, kroket, pétanque, cornhole. Půjčit si můžete také motorové čluny, paddleboardy, šlapadla, in-line brusle, longboardy a koloběžky.

Součástí areálu je i veřejné parkoviště s kapacitou 80 míst a celoplošná Wi-Fi.
www.zlutelazne.cz

Yellow gym

Venkovní posilovna přímo pod širým nebem v areálu Žlutých lázní. Na své si přijdou milovníci činek cross tréninků, vzpěrači, ale také každý, kdo se chce jen příjemně protáhnout. Posilovna je vybavena tréninkovou konstrukcí vysokou 4,5 m, kettlebelly, jednoručními činkami do 40 kg, vzpěračskými osami, Trap Barrem, Box Jumpem, gymnastickými kruhy a spoustou dalšího vybavení pro pořádný trénink.
www.zlutelazne.cz

Sauna spot Dvorce

Historické saunové centrum Dvorce sloužilo Pražanům již od roku 1978, v posledních letech bylo nově zrekonstruováno a od té doby patří k jedněm z nejnavštěvovanějších saunových míst v Praze. Nachází se na břehu Vltavy hned vedle Žlutých lázní. Naleznete zde čtyři finské sauny s rozdílnou teplotou a vlhkostí, dva ochlazovací bazénky, masérnu, venkovní a vnitřní relaxační zóny, bar s občerstvením. Jedna ze saun vám poskytne unikátní výhled na Vltavu. Doporučujeme sem zajít ve večerních hodinách a užít si tak pohled na západ slunce. Ve vybrané večery se zde také konají saunové ceremoniály, vedené zkušenými mistry, díky kterým budete mít ze saunování opravdový zážitek.
www.saunaspot.cz

Tenisový klub LTC Podolí

Provoz tenisové haly byl zahájen již roku 2002. Klub nabízí ke hře 5 antukových kurtů,. Přes zimní sezónu si hráči můžou zahrát na dvou antukových kurtech v nafukovací hale. Současně zde funguje tenisová škola pro děti i dospělé a několikrát do roka se zde pořádají turnaje pro rekreační hráče. Od roku 2017 klub zároveň nabízí v zimní sezoně servis lyží a snowboardů na stroji společnosti Wintersteiger.
www.tenis-ski.cz

AFK Slavoj Podolí Praha

AFK Slavoj Podolí Praha vznikl spojením dvou klubů s více než stoletou tradicí - Slavoj Praha založen 1909 a AFK Podolí založen 1912. Klub je znám především sportovní výchovou mládeže. V současné době má klub dvanáct fotbalových mužstev. Slavoj Podolí pořádá, během letních měsíců, příměstské fotbalové kempy pro malé fotbalisty, ale i fotbalistky.
www.afkslavojpodoli.cz/

Vodácky Ráj

Půjčovna kanoí, raftů, kajaků a paddleboardů vám nabízí možnost si prohlédnout pražské památky netradičním způsobem aniž byste se museli mačkat v davu turistů, a to přímo z vody.

Vyrazit můžete do centra k Jiráskovu mostu odkud můžete shlédnout Malostranskou vodárnu, Národní divadlo, Hradčany i Petřínskou rozhlednu. Kolem Vyšehradu a podolské vodárny se vrátíte zpět. Cestou ještě můžete obeplout Veslařský ostrov. Na trase výletu je taky několik možností občerstvení.

Nebo se vydejte od rušného centra směrem k Velké Chuchli až do Modřan, kde si můžete vychutnat piknik v některém z klidných zákoutí na břehu Vltavy a poté se nechat pomalu unášet mírným proudem zpět k loděnici. Cestou se můžete občerstvit např. ve Žlutých lázních.

Oba výlety je možné spojit s návštěvou lanového centra Fun Island, který se nachází na Císařské louce. Areál nabízí lanový park, lukostřelbu, paintball, adventure minigolf, táborové ohniště, dětské hřiště, pláž a jiné.
www.vodackyraj.cz

Driving Cinda

Driving Cinda je golfový areál, který se nachází v krásném přírodním prostředí na Císařské louce v centru Prahy s výhledem na Vyšehrad. Na drivingu sídlí Český golfový klub.

V areálu mohou trénovat nejen profesionální golfisté, ale i hráči, kteří s golfem teprve začínají, pro které se zde pravidelně připravují kurzy a lekce pod vedením zkušených trenérů a cvičitelů.

Golfové zázemí: klubovna, dvoupatrové kryté odpaliště, vyhřívané kóje, putting green, chipping green, večerní osvětlení, kavárna a restaurace.
www.cgk.cz

Beach volleyball Císařská louka

Součástí Areálu Císařské louky jsou dva kurty na beach volleyball, které je nutné si předem rezervovat. Areál také dispsonuje šatnami a sprchami. Zdarma vám zde taky půjčí balón, takže pokud nemáte nebo nechcete nosit vlastní, žádný problém. A kde před hrou probrat taktiku nebo ji naopak rozpitvat po hře? Zasedněte do restaurace Cinda se zahrádkou a dejte si domácí limonádu, vítězný koláč, salát nebo třeba rybu.

Kromě plážového volejbalu si v areálu můžete zahrát stolní tenis, badminton, nohejbal nebo tenis na antuce, zkusit lukostřelbu a střelbu ze vzduchovek nebo potrénovat mrštnost v lanovém centru.
www.cisarska-louka.cz

Lezecké centrum SmíchOFF

Jedno z největších sportovišť svého druhu v České republice. Vprvní hale se nachází lezecká stěna, která dosahuje místy výška téměř 16 metrů. Stěna má širokou škála profilů od vyloženě „monstrózního“ převisu přes mírně převislé linie a kolmice až po ukloněné rajbasy a také několik, v dnešní době tak populárních, spár. Je tak vhodná pro všechny výkonnostní kategorie lezců, od úplných začátečníků až po vyspělé, sportovně založené lezce. Ve druhé, o něco menší hale najdete kratší, barevně rozlišené cesty v devíti obtížnostech.

V areálu se také nachází půjčovna lezeckého vybavení a bar, kde můžete zahnat žízeň a hlad po náročném tréninkku. Centrum nabízí také kurzy lezení pro začátečníky i mírně pokročilé nejen na umělé stěně, ale i venku v terénu na skalách.
https://www.lezeckecentrum.cz

X3M Arena Barrandov

Nová víceúčelová hala X3M Aréna Barrandov se nachází v areálu zdejší základní školy a slouží účelům florbalového klubu SSK Future a k pořádání ligových i prestižních mezinárodních turnajů. Hala svou rozlohou 20 × 40 m nabízí prostor pro široké využití. V hale můžete hrát florbal, futsal, házenou nebo také badminton. Kapacita hlediště je 550 míst k sezení, objekt disponuje také zázemím se sprchou a občerstvením.
https://www.ceskyflorbal.cz

Cyklistika, běh, in-line

Cyklistika a běhání patří mezi nejrozšířenější a nejoblíbenější sporty vůbec. V Praze a okolí naleznete mnoho značených cyklostezek. Stačí si podle časové náročnosti, terénu a fyzických možnostech vybrat tu správnou. Smíchov, jakožto přímý soused pravé cyklistické nebo běžecké tepny, je ideálním startem pro vaše výlety.

Nejoblíbenější z tras je páteřní cyklotrasa A2 (Vltavská) vedoucí po pravém břehu Vltavy z Vraného nad Vltavou přes centrum metropole až do Troje. Měří přibližně 30 km. Asfaltová cyklostezka je využívána nejen cyklisty, ale i in-line bruslaři. Z Braníku se lze na tuto trasu napojit na odbočce tramvajové zastávky Pobřežní cesta.

Cyklotrasa A12 směřuje z Braníku přes Barrandovský most do Hlubočep a dále přes Prokopské a Dalejském údolí. Trasa měří necelých 10 kilometrů a směrem od Vltavy postupně stoupá. Trasu doporučujeme projet na trekovém či horském kole, které je vhodnější pro průjezd Dalejským údolím.

Začíná zde také jedna z nejdelších souvislých cyklotras v Praze s označením A22, navíc vedená z velké části po samostatných cyklostezkách. Celková trasa měří cca 10 kilometrů a vede z pražského Braníku od Barrandovského mostu přes Krč, Chodov a Opatov na Háje. V budoucnu má pokračovat přes Petrovice, Uhříněves a Kolovraty až do Říčan.

Smíchov je ideálním místem také pro vyznavače in-line bruslí. Od Barrandovského mostu se lze pohodlně podél Vltavy dostat téměř do centra města. Pokud se vydáte na druhou stranu, můžete jet až do Zbraslavi. V případě druhé varianty narazíte podél celé trasy na spoustu občerstvení a proto nic nebrání tomu prodloužit si výlet o nově navazující úsek až do Vraného nad Vltavou. Prostřední cca 500 metrů dlouhý úsek je potřeba absolvovat po souběžné silnici. Zpět do Smíchova se můžete vydat stejnou trasou anebo si zpáteční jízdu zpestřit jízdou vlakem až do stanice Praha – Smíchov.

Pokud nevlastníte in-line brusle a ani kolo a přesto nechcete využívat služeb MHD, můžete vyrazit na vypůjčeném kole. V blízkosti Smíchova jsou parkovací zóny sdílených kol a můžete se tak v letních měsících pohodlně přesouvat do centra města a zpět.

Aktivní Smíchov