Za nový byt zaplaťte až po jeho dokončení. Díky kalendáři 20/80 totiž postačí pouze 20 % z ceny bytu.

Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

INVESTOVÁNÍ V LIHOVARU

vyhledat investici
R

Realitní investice
v LIHOVARU Smíchov

Investice do nemovitostí je stále jednou z nejbezpečnějších a nejjistějších variant investic. Vložené prostředky neztrácejí na své hodnotě, jsou chráněné před inflací a přináší vyšší výnosy, než je tomu například u termínovaných vkladů či stavebního spoření. Investujte vaše úspory, které aktuálně ztrácejí na hodnotě kvůli vysoké inflaci, do menšího nájemního portfolia s výnosem z nájmu od 3,8 % p.a. a získejte výjimečné byty v originálním projektu LIHOVAR v lokalitě Smíchov – JIH, největší rozvojové oblasti v Praze.

Lokalita Smíchov – JIH právě prochází ultimátní proměnou v moderní evropskou čtvrť připomínající londýnský Kings Cross. Rozvojová oblast jižní části Smíchova se promění v živoucí „město ve městě“, v autentickou čtvrť plnou zeleně, vybavenosti, kultury, umění a bezpočtu možností k trávení volného času, která kombinuje bydlení s dalšími funkcemi. Lze předpokládat, že ceny nemovitostí v této čtvrti brzy porostou dvojciferným tempem. Právě oblast Smíchov – JIH je tak tou správnou lokalitou pro aktuální investici do nemovitostí.

Projekt LIHOVAR Smíchov je výjimečný projekt postindustriálního areálu, který nabídne bydlení v architektonicky unikátních prostorách. Součástí projektu bude i vlastní autentický foodmarket, galerii moderního umění či kulturní a společenské zázemí, stejně jako komerční prostory pro rezidenty. Pokud se rozhodnete pro realitní investici v LIHOVARU Smíchov, jsme připraveni vyřídit všechny záležitosti za vás a kompletně se postarat se o vaše portfolio bytů. Vy se tak budete moci soustředit na další důležité věci.

Rozvojovou lokalitu Smíchova
považuji za nový Karlín,
ceny nemovitostí tu brzy
porostou dvouciferným tempem.
Neomezeně kombinací
Variabilní přístup k ivnestování

Aktuálně jsme připravili tři základní balíčky investičních portfolií: Mini, Medium a Maximum. V případě největšího balíčku jde o všechny byty situované na 2. nadzemním podlaží bloku č. 4. Verze Minimum a Medium jsou pak odlehčené verze největšího celku.

Vyžadujete k investičním
bytům sklepy a parkování?

Parkování

Garážová stání je možné dokoupit společně s bytem (některá garážová stání jsou pevně přidělena k vybraným bytům a je nutné je zakoupit společně) a jejich cena není součástí ceny bytu. Ceny parkování v garážových stání začínají na 570 000 Kč + příslušná sazba DPH za jedno stání. Pro více informací o výběru sklepa nebo potřeb parkování nás neváhejte kontaktovat.

spočítat nabídku

Sklepy

Sklepy se v projektu nacházejí ve společných podzemních podlaží. Velikosti sklepů jsou variabilní a cena sklepů není součástí ceny bytu ani investičního balíčku. Nabídku dle konkrétní specifikace vám vypracuje prodejce na vyžádání. Orientační cena sklepů začína na 70 000 Kč + příslušná sazba DPH za metr čtvereční.

Standardy

Standardy

Jak v exteriérech, tak i v interiérech jsme se zaměřili na detail a kvalitu provedení. To jsou ty hlavní atributy bydlení, které budoucí obyvatelé ocení především. V rámci projektu LIHOVAR Smíchov můžete očekávat například tyto standardy: tepelně izolační trojskla s hliníkovým rámem oken, která disponují vynikající akustickou izolací. Bezpečnostní protipožární dveře (třída 3) šířky 900 mm a výšky 2 100 mm, které zajišťují vstupní bezpečnost bytu. Díky plným interiérovým dveřím výšky 2 100 mm, které jsou bezfalcové a vybavené magnetickými střelkami a designovým kováním, dosáhnete interiérové čistoty. Kombinace lepené dřevěné nebo vinylové podlahy a podlahovému vytápění se postará o tepelný pocit pohody.

přehled standardů

SMART home

V nových bytech je instalováno několik různých technologií – vytápění, osvětlení, ovládání žaluzií, videovrátný, přehled spotřeb a mnoho dalších. Součástí standardu bytů v projektu LIHOVAR je nadřazená technologie, která všechna zařízení vzájemně propojí, a díky tomu fungují jako jeden celek. Díky řídící jednotce Loxone Miniserver je možné mít všechna zařízení pod kontrolou jednoduše v jedné aplikaci, ze které můžete svůj byt ovládat odkudkoliv a kdykoliv. Absolutní správu bytu ocení nejen investor, ale zejména jeho skuteční obyvatelé.

více o LOXONE
od 3,8 %
Modulová investice
Nenechte inflaci, aby vám znehodnocovala vaše nabyté finanční prostředky

“Investujte vaše prostředky, které aktuálně ztrácejí na hodnotě kvůli vysoké inflaci. Investujte do svého menšího nájemního portfolia s výnosem z nájmu od 3,8 % p.a. Získejte výjimečné byty v projektu LIHOVAR Smíchov, v lokalitě, která prochází rozsáhlou developerskou zástavbou a proměnou v moderní evropskou čtvrť, díky níž dojde v příštích letech k výraznému zhodnocení zdejších nemovitostí."


LUBOŠ KRÁLÍČEK, obchodní ředitel

Jak na financování investičního balíčku?

Využijte našich služeb finančního poradenství

Víme, že samotný proces koupě bytu je poměrně složitý a náročný. V případě rozhodnutí pro realizaci investiční koupě většího portfolia bytů toto tvrzení platí dvojnásob. Naši obchodníci se vám ho proto snaží co nejvíce zjednodušit, například prostřednictvím variabilních splátkových kalendářů, který vám připraví na míru. Díky dlouholetým zkušenostem a vybudované síti vazeb na externí subjekty zabývající se financováním nemovitostí dokážeme poskytnout pomoc od prostého zprostředkování výhodného financování až po komplexní balík služeb.

Vše o financování

U projektu LIHOVAR Smíchov navíc umožňujeme financovat koupi bytu prostřednictvím variabilního splátkového kalendáře STANDARD PROFIT, který vám připravíme na míru vašemu cash flow. Tato varianta vám pomůže snížit cenu bytu. Některé varianty pravidelných splátek totiž umožní uhradit finančními prostředky nad rámec běžného splátkového kalendáře, my tyto mimořádné prostředky zúročíme a ponížíme o to kupní cenu. Kontaktujte prodejce a nechte si spočítat vlastní nejvýhodnější financování vybraného bytu.

Nově přinášíme zbrusu novou variantou oblíbeného splátkového kalendáře 20/80, který klientům umožní zaplatit 80 % kupní ceny až po kolaudaci bytu.

zavolejte nám

Služby pro investory

Služby pro investory

Flatmix na míru

Výběr vhodných dispozic přesně podle specifikace zájemce.
zažádat

Podpora financování

Pomoc od prostého zprostředkování až po komplexní balík služeb.
finance

Zajištění pronájmu

Profesionálé z Trigema Rental najdou a obsadí byty nájemci.
více

Správa nemovitostí

Po zasílední nájemci budeme byty komplexně spravovat.
více

Dotace na vybavení

Dokončené byty včetně vybavení jsou připravené k okamžitému pronájmu.
poptat

Nadstandardní investiční služby pronájmu a správy

Zajištění pronájmu

V případě, že portfolio pořizujete s cílem provozních výnosů, je základním předpokladem vyhledat a zajistit nájemce bytů. To samo o sobě vyžaduje komplexní řetězec úkonů. Tým profesionálů z naší sesterské společnosti Trigema Rental je připraven tento proces realizovat za vás. Pro představu se jedná o balík následujících služeb:

 • .vyhledání nájemce prostřednictvím vlastních kanálů nebo inzerce
 • .prověření zájemců v registrech
 • .prohlídky bytů
 • .příprava a uzavření smluvní dokumentace
 • .obsazení bytu v podobě předávky a přejímky

Poptat u prodejce Fact sheet

Správa nemovitostí

Ruku v ruce se zajištěním a zasídlením nájemce je také samotná fyzická, smluvní nebo ekonomická správa bytů. Na výše popsané služby pak navazují další úkony z naší nabídky:

 • .výběr nájemného včetně jistiny
 • .přihlašování a odhlašování energií
 • .zajištění odečtů, vyúčtování služeb a záloh
 • .průběžná kontrola fyzického stavu jednotky a vybavení
 • .průběžná údržba a oprav
 • .zastupování na schůzích SVJ
 • .výměna amortizovaného vybavení
 • .zajištění úklidů a oprav jednotky před opětovným pronájmem

Exteriérové vizualizace I. etapa

L

Lihovar Smíchov

Lihovar je ojedinělý projekt, který s respektem k minulosti a odvahou k budoucnosti vdechne nový život Smíchovu. Unikátní rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabídne ve třech etapách více než 550 bytů s dispozicemi od malých 1+kk až po luxusní velkorysé 5+kk se střešní terasou a vířivkou. Zelené střechy Lihovaru budou přístupné všem obyvatelům, a kromě úchvatných výhledů nabídnou i zelený park s lavičkami a herními prvky pro děti, místa na grilování či venkovní kuchyň. Právě střechy se tak stanou místem pro relax od starostí všedních dnů.

Lihovar, to je neobyčejný koncept bydlení, které není „pouhým“ obytným prostorem, ale každodenním zážitkem. V areálu najde své místo pětipatrová galerie, eventový prostor pro kulturní akce i vlastní velkorysý foodmarket, který nabídne autentickou světovou gastronomii. Součástí areálu bude i zelený vnitroblok s dětskými herními prvky, mateřská škola, supermarket a drogistický řetězec i lokální obchůdky či kavárny a bistra. Lihovar není jen bydlení, ale místo, které otevře dveře zážitkům a snům.

Spirit of Smíchov.
Vdechneme nový život
industriální čtvrti.
1

1. etapa

2021-2023

Rezidence a retail

Právě probíhá výstavba.
245 bytů k prodeji.

Vybrat byt v ceníku

2

2. etapa

Bude upřesněno

Rezidence a food court

121 bytů k pronájmu 2 000 m2 retailových ploch.
Právě probíhá
příprava projektu.

3

3. etapa

Bude upřesněno

Rezidence a retail

170 bytů k prodeji i pronájmu, 2 300 m2 retailových ploch.
Právě probíhá
příprava projektu.

0

0. etapa

2021-2022

Umělecká galerie

Rekonstrukce historické varny. Právě probíhají dokončovací práce. Prohlédnout varnu

Smíchov, Praha 5

Nový bytový areál vyrůstá v místě původního Lihovaru Fischl a synové. V blízkosti najdete dostatečnou nabídku místní občanské vybavenosti. Nechybí zde mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.

Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. V blízkosti areálu se taky nachází přívoz, který vás přenese na Veslařský ostrov. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Prodejní centrum

Trigema Projekt Smíchov s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 01785451
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 333207

Explora Business Centre - budova Jupiter
Bucharova 2641/14,
158 00 Praha 5


Jitka Špinlerová
head of sales
739 588 618
prodej@trigema.cz

Prohlášení a podmínky

Postup koupě a uzavírání Rezervační smlouvy, vysvětlení pojmů a informace pro spotřebitele

Seznamte se s:

Další

Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na této stránce jsou pouze informativní povahy. Vizualizace, grafické zobrazení a obsahové popisy netvoří přesnou předlohu realizace stavby projektu nebo bytů a představují pouze orientační zobrazení, které může v budoucnu podléhat změnám.

Za závazný podklad realizace je považována výhradně smluvní dokumentace. Informace zobrazené na této stránce nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených produktů nebo služeb je vázáno na splnění dalších podmínek, které Vám ochotně sdělíme v našem prodejním centru.

Podlahová plocha bytu je vypočtena dle platných právních předpisů (nařízení vlády č. 366/2013 Sb.). Celková cena obsahuje cenu za byt, pokud není uvedeno jinak, případnou cenu zahrady, terasy, lodžie či balkonu včetně sazby DPH platné ke dni prodeje. Cena bytu neobsahuje cenu garáže a sklepa. Kalkulace hypoteční splátky je pouze orientační.

Kuchyňská linka, elektrické spotřebiče ani nábytek a bytové doplňky, zobrazené v ilustrativním půdorysu bytu, nejsou součástí ceny bytu. Rozmístění nábytku je pouze ilustrativní. Výměry jednotlivých místností jsou převzaty z projektové dokumentace.

Vznikne-li v budoucnu mezi kupujícím a prodávajícím spotřebitelský spor, je mimosoudním řešením takového sporu pověřena Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).