Spirit of Smíchov
Controls button

Spirit of
Smíchov

Vdechneme
nový život
industriální
čtvrti.

Na místě původního Lihovaru Fischl a synové, který byl založený v první polovině 19. století, zanedlouho vyroste rezidenční projekt s více než 550 byty. Architektura domů v sobě odráží hlubokou průmyslovou historii jižního cípu Prahy 5. Odkazuje na starobylou zástavbu v centru Smíchova a zachovává jejího ducha, kterého ale originálně snoubí se současným myšlením a nejmodernějšími materiály.

Projektem nového Lihovaru vybízíme mladou generaci k návratu k industriálním kořenům Smíchova. Mládí v tomto případě nedefinujeme věkem, ale neobyčejností uvažování a nezávislostí ducha, bez ohledu na datum narození.

Poke

Dáme prostor autentickým streetfoodům.

Místo Lihovaru má perfektní dostupnost do centra i na periferie Prahy. Komfort spojení s pravým břehem Vltavy v budoucnosti ještě zvýší plánovaný Dvorecký most. I přes tuto nespornou výhodu budujeme Lihovar jako autonomní gastronomické a zábavní centrum jižní části Smíchova.

Komerční parter jedné ze tří etap vznikne v duchu současného trendu autentických food marketů a lokálních restaurací. K uspokojení základních nákupních potřeb počítáme také s nabídkou supermarketu a dalších retailových jednotek.

Žije a dýchá
pro kulturu.

Víme, že ke gastronomii neodmyslitelně patří zábava a kultura, která obohacuje a formuje lidského ducha. V projektu nového Lihovaru má kultura své pevné místo, počítáme totiž s multifunkčním prostorem, ve kterém se budou moci pořádat nejrůznější zábavní a kulturní akce. Místo setkávání bude samozřejmě navrženo tak, aby nenarušovalo poklidnou pohodu bydlení.

Nový Lihovar bude místem určeným k naplněnému k životu ve všech jeho ohledech: místem k práci, k zábavě i odpočinku. Areál jsme navrhli jako prostor pro soběstačnou komunitu lokálních obyvatel, stejně jako pro všechny jeho návštěvníky. Veřejné prostory budou přístupné komukoliv a budou vybízet k aktivnímu a společenskému životu. Komfort pro obyvatele pak doplní školka, dětské hřiště s interaktivními prvky nebo komorní park v severní části.

Bydlete výjimečně.

Chcete bydlet na neobyčejném místě, kde se mísí duch doby s nejmodernějšími trendy a materiály? Zaujal vás smíchovský LIHOVAR? Rádi vám o něm povíme víc.

Stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. Spojíme se s vámi, pozveme vás k nám na dobrou kávu a odpovíme vám na všechno, co vás bude zajímat.

* Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání novinek spojených s vývojem projektu Lihovar Smíchov a případné vytvoření obchodní nabídky.