Prodejní oddělení - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Spojte se s námi

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350.

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

Vdechneme nový život industriální čtvrti

vybrat byt

Vdechneme nový život industriální čtvrti

vybrat byt

Vdechneme nový život industriální čtvrti

vybrat byt

Vdechneme nový život industriální čtvrti

vybrat byt

Vdechneme nový život industriální čtvrti

vybrat byt

Vdechneme nový život industriální čtvrti

vybrat byt

Vdechneme nový život industriální čtvrti

vybrat byt

Aktuality

Zaplaťte za byt až po jeho dokončení

Při financování nového bydlení se vám snažíme vyjít maximálně vstříc. I proto pro vás připravujeme stále nové varianty splácení.

Nově můžete využít kalendář 10/90, kdy většinu ceny bytu zaplatíte ve chvíli, kdy je vaše nové bydlení dokončeno. K dispozici dále zůstávají kalendáře 90/10 nebo PROFIT, které nabízí nejvyšší zhodnocení a zvýhodnění.

Pro více informací nám neváhejte zavolat a nechte si spočítat vlastní nejvýhodnější financování vybraného bytu.

Aktuality

Dokončili jsme hrubou stavbu 1. etapy

Výstavba první etapy projektu LIHOVAR je za svou polovinou, právě jsme dokončil hrubou stavbu a na střeše třetí sekce vztyčili glajchu.

Více informací a krátká fotogalerie v novince na webu www.trigema.cz

Aktuality

LIHOVAR Smíchov získal cenu veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku 2022

První etapa nového rezidenčního projektu LIHOVAR, který právě rychlým tempem roste na pražském Smíchově, získala 29. ledna Cenu veřejnosti Prahy 5 v soutěži Realitní projekt roku 2022.

Nový rezidenční komplex je inspirovaný londýnskou čtvrtí Kings Cross a vyniká originální architekturou a náladou moderní evropské čtvrti.

Více v novince na webu www.trigema.cz

Aktuality

30 nových bytů v nárožním domě Flaška v prodeji

Uvolnili jsme asi 30 bytů, které se nacházejí v architektonicky unikátním domě „Flaška“, kde se snoubí praktická užitnost s výjimečným a nápaditým designem.

Kromě dispozic 1 + kk a 2 + kk najdete v nabídce i 3 + kk s velkorysými prostory, balkony či lodžiemi, stejně jako premiové byty v nejvyšších patrech domu. Ty vás okouzlí zatravněnými terasami s vířivkou, venkovní kuchyní a dechberoucím výhledem na Vyšehrad.

Aktuality

Splátkový kalendář na míru

Jeden byt, několik scénářů financování. Při financování nového bydlení se vám snažíme vyjít maximálně vstříc. I proto vám naši prodejci připraví splátkový kalendář ušitý přímo na míru, který vám pomůže snížit cenu bytu. Některé varianty pravidelných splátek umožňují hradit finanční prostředky nad rámec běžného splátkového kalendáře. Tyto prostředky vám poté zúročíme a odečteme je od ceny bytu.

Zavolejte nám a nechte si spočítat vlastní nejvýhodnější financování vybraného bytu.

Aktuality

Nové byty v ceníku

27. června 2022 - Do prodeje míří na 80 nových bytů z první etapy.

Před letními prázdninami jsme uvolnili do nabídky zhruba 80 nových bytů z první etapy projektu Lihovar. Zájemci o nové bydlení tak mohou vybírat z více než tří desítek bytů o dispozicích 1+kk a 2+kk a v nabídce naleznou i čtyři nadstandardní rodinné byty o dispozicích 3+kk. Všechny byty leží v blocích ulice Nádražní a budoucí spojovací ulice.

Veškeré informace o dostupných bytech naleznete ceníku.

Aktuality

Výstavba projektu Lihovar právě začíná

20. května 2022 - Výstavba Lihovaru se rozjíždí.

Netradičním poklepáním základního barelu byla slavnostně zahájena výstavba první etapy projektu Lihovar. Skutečné pracovní zahájení výstavby proběhlo už o několik týdnů dříve, ale fakticky začala výstavba nové čtvrti už v loňském létě. Právě tehdy jsme totiž jsme zahájili demolici původního poničeného areálu a rekonstrukci krásné, a památkově chráněné, historické budovy Varny.

Na stránce webkamera můžete sledovat online progres výstavby.

Aktuality

Veřejný předprodej
bytů zahájen

string(399) "Smarty error: [in evaluated template line 1]: syntax error: unrecognized tag: root_url/cenik" target="_top">byty.

Na stránce galerie si pak můžete prohlédnout nové vizualizace I. etapy projektu. Veškeré detailnější informace vám ochotni sdělíme v našem zbrusu novém prodejním centru na Nových Butovicích.

Aktuality

VIP přednostní předprodej
bytů zahájen

6. září 2021 - Právě jsme zahájili nabídku vybraných bytů k přednostnímu předprodeji. Oslovena byla pouze omezená skupina zájemců, kteří projevili zájem se předprodeje účastnit. Aktuálně v nabídce naleznete 15 bytů ve vybraných kategoriích. Byty je možné pořídit v dispozicích od 1kk až po 3kk. Více informací naleznete v ceníku, nebo na telefonním čísle 800 340 450 nebo v našem prodejním centru.

Aktuality

Výstavba projektu
zahájena

Zahájili jsme renovaci zchátralého areálu původního lihovaru, kde vdechneme život původní industriální čtvrti. Kromě bytů bude v areálu sevřeném ulicemi Nádražní a Strakonická také 4 500 metrů čtverečních obchodů, restaurací a kaváren. Z historické podoby areálu ponecháme a zrenovujeme budovu varny a původní komín.

T

Trigema

Jsme ryze česká investiční skupina, která staví svou podstatu na nezávislosti, z níž vzešla. Jsme společností, která se rozhoduje samostatně, na základě vlastních vizí a motivací našeho týmu. Nezávislost vnímáme každý po svém, ale když se spojí jedinečné osoby, dokážou společně tvořit nebývalé věci, které zanechávají silný odkaz budoucím generacím.


Naše DNA je ztělesněním hlavního principu nezávislosti a našich základních hodnot, kterými se každý den řídíme. Nezávislost je zastřešujícím principem, ze kterého vycházejí hodnoty značky Trigema. Nezávislost definuje všechny naše zásady. Na všem, co děláme, nám osobně záleží. Abychom dosáhli společných cílů, každý ze sebe dáváme to nejlepší. Naše nezávislost nám umožňuje vkládat úsilí do aktivit a projektů, které pro nás znamenají více než jen čísla v rozvaze. Cítíme zodpovědnost za své konání a máme odvahu pozitivně ovlivňovat společenství, kterých se svou činností dotýkáme. Naplňuje nás pocit špičkově a profesionálně odvedené práce, která má smysl. Naše projekty přesahují oblast „pouhého“ bydlení, propojují místa se životy svých obyvatel a zlepšují okolní prostor pro život. Jsme Trigema. Vytváříme prostor, kde můžete vy růst.

T _________________ TRIGEMA
„Rozvíjíme nezávislost!
Soustředíme se na to,
co je skutečně důležité
a máme odvahu měnit status-quo.“
Vytváříme prostor,
kde můžete být
jen sami sebou,
kde budete bezstarostně žít.
B

Bydlení pro vše, čím jsme

Běžec, sběratel, jogínka, fotograf, výtvarnice, rybář, milovník letadel, technař, cyklista, čtenářka. Ať jste zrovna kýmkoliv, máme pro vás místo, kde můžete růst. Domov je místo, kde jste důležití vy. Proto jsme vymysleli koncept bydlení, které jde vstříc vašemu pohodlnému a bezstarostnému životu.


Kousek místa, kde můžete být vždycky sami sebou. Prostor, kam se můžete schovat, když potřebujete. Zázemí, kde je vám dobře. Místo, kde jste spolu. Vaše domácnost, která vám pomáhá. Vaše bydlení.

P _____________ PRO VŠE, ČÍM JSME
L

Lihovar Smíchov

Lihovar je ojedinělý projekt, který s respektem k minulosti a odvahou k budoucnosti vdechne nový život nejcharismatičtější pražské čtvrti. Unikátní rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabídne 535 bytů s dispozicemi od malých 1kk až po luxusní velkorysé 5kk se střešní terasou a vířivkou. Zelené střechy domů poskytnou všem obyvatelům úchvatné výhledy na město a údolí Vltavy. Projekt Lihovar široce přesahuje oblast „pouhého bydlení“: celý areál jsme totiž koncipovali jako místo setkávání a kultury a jeho ambicí je stát se společenským srdcem celého Smíchova.

L ______________ LIHOVAR SMÍCHOV
Spirit of Smíchov
Vdechneme nový život
industriální čtvrti.